Szpilki po godzinach

RELACJA Z #37 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

  1. »
  2. RELACJA Z #37...

W miniony wtorek, 31.10.2017 odbyło się #37 biznesowe spotkanie szpilek po godzinach. Jak zawsze atmosfera była pełna pozytywnej energii i inspiracji! 🙂

Gościem specjalnym była Urszula Phelep, blogerka i ekspertka do spraw marketingu. Urszula jest założycielką Urszula Marketing, gdzie uczy przedsiębiorcze kobiety idealnej strategii biznesowej i blogowej.

Na szpilkowym spotkaniu Ula opowiadała o początkach swojej fascynacji blogowaniem i o tym jak krok za krokiem wykorzystała ją do stworzenia prosperującego biznesu. Droga nie była łatwa, bo oprócz etatu i macierzyństwa, Ula musiała pogodzić wiele ról i poświęcić dużo czasu, aby dojść do miejsca w którym jest obecnie. Z całą pewnością jej bogate doświadczenie biznesowe i życiowe dało uczestniczką wiele cennych wskazówek do rozważnego planowania i rozwoju biznesu, a także realizacji własnych pomysłów oraz celów.

Oto trzy rzeczy, które zapamiętałam z rozmowy z Ulą:
1. Podążaj za swoimi marzeniami! Nie poddawaj się, poszukuj siebie, walcz o swoje szczęście. Droga w biznesie nie jest prosta i usłana różami, ale warto nią podążać.
2. Odcinaj to, co Ci nie służy! Nie trzymaj na siłę tego co nie działa, nie przynosi korzyści i satysfakcji. Rezygnuj z takich rzeczy bez żalu, robiąc miejsce na nowe. Lepsze 🙂
3. Wyznaczaj cele i podążaj za nimi, nie zrażaj się błędami.

Po wywiadzie z gościem uczestniczki  miały czas na rozmowy, wymianę doświadczeń i wizytówek. Atmosfera spotkania, wypełniona tak dużą dawką pozytywnej energii, wsparcia i śmiechu, utwierdza tylko w przekonaniu, że takie spotkania są potrzebne i dają dużo wartościowej wiedzy, cennych wskazówek i inspirujących wrażeń.

Powyższa grafika, autorstwa jednej z uczestniczek Anny Wolskiej-de Keijzer RysAnka, wspaniale prezentuje przebieg rozmowy z Ulą.

#37 biznesowe spotkanie Szpilek po godzinach odbyło się w Centrum Aktywizacji Społecznej w Warszawie, przy ulicy Grzybowskiej 4. Kolejne już za miesiąc!

Do zobaczenia! 🙂
Alicja