Szpilki po godzinach

Marzysz o własnej firmie lub już ją prowadzisz i czujesz, że potrzebujesz wsparcia? Kogoś kto podpowiedziałby Ci jak zrobić kolejny krok, jak odnaleźć się w natłoku obowiązków, również tych domowych i wreszcie jak się nie poddać, gdy wydaje się, że wszystko się wali?

Wiem jak to jest, sama przechodziłam przez to nie raz. Odkąd prowadzę własną firmę 3 razy zmieniłam kierunek działań, rozstałam się ze wspólniczką biznesową, urodziłam synka i pomimo świetnej organizacji w pracy na etacie i w domu, wpadłam w pułapkę pracy w domu.

Chętnie przekażę Ci konkretne wskazówki, sprawdzone sposoby i narzędzia, dzięki którym Ty będziesz spokojniejsza, będziesz miała więcej czasu dla siebie i rodziny, a Twój biznes będzie się rozwijał w zgodzie z Tobą. Mając do dyspozycji budżet  marketingowy na poziomie 0 (zero!), zbudowałam społeczność liczącą ok. 20 tys. kobiet, zorganizowałam ok 120 wydarzeń, które zgromadziły 6 tys. osób. A to dopiero początek! 🙂

W Szpilkach od 4 lat wspieram kobiety w rozwoju osobistym i biznesowym i KOCHAM TO, bo na moich oczach kobiety rozkwitają niczym pąki kwiatów na wiosnę. Taka transformacje są mi szczególnie bliskie, bo przeszłam ich wiele by dziś być tu z Tobą i wspierać Cię na drodze Twojego spełnienia. Więcej na ten temat możesz przeczytać w zakładce O MNIE.

Głęboko wierzę w to, że wszystko co w życiu przeszłaś sprowadziło Cię do tego miejsca w którym jesteś dziś. Do miejsca w którym może jeszcze nie osiągnęłaś wszystkiego o czym marzyłaś, ale w którym czujesz, a może nawet widzisz kolejny ekscytujący etap swojej wędrówki. Ja jestem tu po to by Ci w tej drodze towarzyszyć i z dziką przyjemnością zrobię to, jeśli tylko wpuścisz mnie do swojego świata.

 

Każdy z poruszanych ze mną tematów stanowi składową mojej wiedzy związanej z budowaniem zaangażowanej społeczności. Nieświadomie budowałam ją zanim powstała nazwa Szpilki po godzinach, świadomie robię to od 3 lat. Po przerwie zdecydowałam podzielić się tą wiedzą z Tobą. W marcu 2017 ruszyła I edycja kursu on-line “Zbuduj zaangażowaną społeczność w 90 dni”, po wakacjach mam nadzieję wystartować z edycją II.

Jeśli nie chcesz czekać na kurs i wiesz, że chcesz budować grono oddanych i zaangażowanych odbiorców i klientów wokół własnej marki, wykup pakiet konsultacji.

Korzyści z indywidualnych rozmów on-line z Alicją:

DZIĘKI MNIE NIE POPEŁNISZ CAŁEJ MASY BŁĘDÓW! Prowadziłam studio kosmetyczne z przestrzenią warsztatową, wykonywałam makijaże i metamorfozy, nawiązałam setki współpracy. Osiągnęłam sporo, ale i popełniłam wiele (WIELE) błędów. Korzystając z moich doświadczeń rozwiążesz swoje problemy i unikniesz niektórych pomyłek, co zaoszczędzi Twój czas, czyli Twoje pieniądze.

SKORZYSTASZ Z MOJEGO DOŚWIADCZENIA MARKETINGOWEGO! Mając do dyspozycji budżet  marketingowy na poziomie 0 (zero!), zbudowałam społeczność liczącą blisko 15 tys. kobiet, zorganizowałam ok 120 wydarzeń, które zgromadziły 6 tys. kobiet. Chętnie podzielę się z Tobą tym co udało mi się osiągnąć i powiem co musisz zrobić, by osiągnąć taki efekt w swojej firmie.

OTRZYMASZ INDYWIDUALNY PLAN DZIAŁANIA NA NAJBLIŻSZE TYGODNIE A NAWET MIESIĄCE! Do każdej rozmowy podchodzę indywidualnie, co oznacza że zarówno czas przygotowania się do konsultacji z Tobą jak i podsumowanie, które otrzymasz ode mnie e-mailem, są robione specjalnie dla Ciebie. Nie korzystam z szablonów, gotowców itp, wszystko robię z myślą o konkretnej osobie i firmie. Dla Ciebie to gwarancja efektu, bo wszystkie proponowane przeze mnie rozwiązania w 100% dopasowane są do Twojego biznesu.

Konsultacje dla kobiet, które:

myślą o założeniu własnej firmy,
które już mają własny biznes, ale z jakiś powodów nie osiągają zamierzonych efektów,
które pogubiły się w procesie łączenia obowiązków domowych i zawodowych,
które czują się osamotnione i potrzebują wsparcia i zrozumienia,
które nie wiedzą co robić by zdobyć klientów,
które pragną zarabiać na tym co robią,
które pragną budować wokół własnego biznesu zaangażowaną społeczność!

Indywidualne rozmowy on-line krok po kroku:

Na stronie Szpilkowego SKLEPU składasz zamówienie wybierając Pakiet trzech rozmów.
Dokonujesz płatności robiąc przelew lub korzystając z systemu tpay.com.
Kontaktuję się z Tobą e-mailowo, by wysłać Ci zestaw putań i ustalić termin naszych rozmów.
Konsultacje odbywają się przez telefon, Skype lub na żywo (centrum Warszawy) – Ty wybierasz. Ważne jest to, że możemy rozmawiać z każdego zakątka świata! Nieważne gdzie mieszkasz lub aktualnie przebywasz.
Zaczynamy pracę! 🙂

Dlaczego udzielam konsultacji:

Uwielbiam pomagać kobietom i jestem w tym cholernie skuteczna! Dlaczego? Bo mam dar do rozwiązywania problemów, których inni nie potrafią rozwiązać i potrafię błyskawicznie ocenić sytuację i przekazać Ci to co widzę z perspektywy lotu ptaka.
Pragnę by jak najwięcej kobiet brało życie w swoje ręce. Czy to przez prowadzenie firmy czy inwestowanie w siebie, ale zawsze z tym samym efektem – szczęśliwym życiem zgodnym z tym co w duszy gra.

Kilka informacji ogólnych:

Wystawiam FV.
Rozmowy można zrealizować w terminie 2 miesięcy od daty złożenia zamówienia, po tym czasie możliwość rozmowy zostaje anulowana.

Alicja

PS. Pamiętaj! Konsultacje nie będą skuteczne, jeśli nie będziesz gotowa na pracę nad sobą i swoją firmą. Same rozmowy ze mną nic Ci nie dadzą, jeśli nie podejmiesz działania i nie dasz sobie czasu na wprowadzenie zmian.

Jesteś zdecydowana? Super! Bardzo się cieszę! Aby wykupić pakiet konsultacji, kliknij TUTAJ. Nie zwlekaj, Twój biznes potrzebuje wiatru w żagle właśnie TERAZ!

Opinie

Ewa Chojecka
Ewa Chojecka
„Zamówiłam konsultacje z Alicją, gdyż jestem na etapie wprowadzania do swojej działalności nowego modelu biznesowego opartego na kursach online. Wiem czego chcę, ale pytanie jest „Jak to zrobić”? I w tym momencie bezcenne okazała się rozmową z Alicją, która ma już takie doświadczenia za sobą. To dużo cenniejsze niż jakiekolwiek książki i szkolenia! To bezcenne! Alicja bardzo chętnie nie tylko dzieli się nie swoją wiedzą, doświadczeniem, narzędziami i sprawdzonymi metodami, ale osobiście wczuwa się w problem i daje bardzo konkretne wskazówki. Ona po prostu tryska pomysłami:) Myślę, że te konsultacje pozwolą mi uniknąć sporej ilości błędów oraz zaoszczędzić czas i pieniądze na własnych poszukiwaniach i testowaniu różnych rozwiązań. Dodatkowe każde spotkanie to spora dawka optymizmu oraz nowej i uskrzydlającej motywacji. Polecam!”
Justyna Honorata Kiełpińska
Justyna Honorata Kiełpińska
"Przed konsultacją miałam wrażenie, że stoję przed ścianą, która zasłania mi widok na drogę, jaką miałam jeszcze do przejścia i choć wiedziałam, że CHCĘ ją przejść, to jednak nie wiedziałam JAK? Alicja znała już nieco sytuację i na konsultacji była jak nieustraszony wojownik lub jak magik, który wyciąga z rękawa rozwiązania, konkretne wskazówki, jakie były adekwatne do danego etapu wdrażanego projektu. "Strzelała" rozwiązaniami niczym żołnierz doskonale posługujący się swoją bronią, skoncentrowany na celu i nie mający zamiaru spudłować. Czy czułam, że nie jestem już sama w swoich działaniach? ZDECYDOWANIE! Uważam, że Alicja jest właściwą osobą jeśli chcesz mieć pewność, że ktoś zajmie się Twoim biznesem jak swoim! Więc tym bardziej jeśli jesteś w momencie, kiedy CHOLERNIE brak Ci wsparcia a Twoje rezerwy motywacji, determinacji i ludzkiej wytrzymałości... zwyczajnie kruszeją, i być może nawet myślisz o tym,  by się poddać w swoich działaniach, to wg mnie, lepszym ROZWIĄZANIEM będzie "poddać się" raczej temu, co doradzi Alicja. ZAUFAJ tak jak ja, a przekonasz się, że to świetna INWESTYCJA. Z serca polecam!"