Szpilki po godzinach

RELACJA Z #36 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

  1. »
  2. RELACJA Z #36...

W środę 27 września 2017, po długiej wakacyjnej przerwie, odbyło się #36 biznesowe spotkanie SPG. W wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt właścicielek firm i jeden mężczyzna 🙂

Gościem specjalnym był przedsiębiorca, działający na rynku nowych technologii od 2002 roku Piotr Surmacki.  Wcześniej pracował dla T-Mobile (Era GSM), Hewlett-Packard (HP) oraz Accenture (Andersen Consulting). Wyróżniony przez Polską Akademię Nauk za urządzenie FreeHotSpot jako innowacja roku 2013. W roku 2008 założył spółkę technologiczną WAY2TRAFFIC, która zbudowała system do zarządzania kampaniami reklamowymi w Internecie, z którego korzystali najwięksi reklamodawcy w Polsce. Obecnie prezes zarządu notowanej na GPW spółki Fachowcy.pl Ventures S.A., która w ramach przystępnej opłaty abonamentowej, dostarcza kompleksowy pakiet usług dla małych i średnich firm w zakresie pozyskania zleceń i nowych klientów z Internetu. Piotr mając tak bogatą biografię podzielił się z uczestniczkami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami w tematyce biznesu.

Wydarzenie odbyło się w nowym miejscu, butiku  Mokoto Fashion, przy ulicy Pięknej 16 w Warszawie. Mokoto Fashion to butik wyjątkowy, można tu dostać wszystko, czego kobieta potrzebuje. Buty, torebki, ubrania na każdą okazje, bieliznę. W ofercie niszowe marki, niedostępne jeszcze w Polsce, w bardzo atrakcyjnych cenach!

Do zobaczenia za miesiąc!
Alicja