Szpilki po godzinach

RELACJA Z #35 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

  1. »
  2. RELACJA Z #35...


#35 Biznesowe spotkanie Szpilek po godzinach odbyło się w sobotę 08.07.2017 w bardzo wakacyjnej formie. Spotkałyśmy się na polu golfowym w Kuźni Golfa, która znajduje się na Polach Mokotowskich w Warszawie. Niektóre uczestniczki przyszły ze swoimi pociechami, dla których również czekały ciekawe atrakcje.
Po krótkiej prezentacji uczestniczek i rozmowach, nastąpiła część prelekcyjna. Tym razem gościłyśmy nie jedną ale aż trzy prelegentki, które z powodzeniem łączą role mamy i bizneswoman: Elę Grendecką – właścicielkę Kuźni Golfa i mamę trzech chłopców; Wiolettę Kania – niezależną Dyrektor Sprzedaży Mary Kay i  mamę trójki wspaniałych dzieci oraz Katarzynę Buk – właścicielkę firmy Proste Wydanie, mamę cudownej 3-letniej Oliwii.

Tematami prelekcji była organizacja i zarządzanie czasem, a także coraz częściej spotykane wyzwania podczas łączenia ról. Dziewczyny podzieliły się tym, jakie napotykają trudności i jak wpływa to na relacje w rodzinie. Jednak najważniejszym podsumowaniem tych wypowiedzi była mowa o satysfakcji, którą odczuwamy, gdy mimo wszystko decydujemy się robić rzeczy będące bliskie naszemu sercu.

Po oficjalnej części spotkania, niektóre z uczestniczek skusiły się na naukę gry w golfa, a inne kontynuowały rozmowy w kuluarach. To spotkanie Szpilek było naprawdę wyjątkowe! Dostarczyło wiele pozytywnych emocji i pozwoliło wspaniale spędzić czas całym rodzinom.

Już dziś zapraszam na kolejne, które odbędzie się tu po wakacjach 🙂
Alicja