Szpilki po godzinach

RELACJA Z #38 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

  1. »
  2. RELACJA Z #38...

We wtorek 28.11.2017 odbyło się #38 biznesowe spotkanie szpilek po godzinach. Tym razem spotkanie miało naprawdę wyjątkowy charakter, bo po raz pierwszy w historii Szpilkowych spotkań, zaproszeni byli również panowie! 🙂  A to wszystko za sprawą Tomka Kaźmierskiego z Warsaw Entrepreneur Social, który był współorganizatorem tego wydarzenia. Nietypowa była również pora spotkania, bo tym razem odbyło się ono wieczorem, a nie tak jak zwykle w godz. południowych oraz miejsce, bo po raz pierwszy odwiedziliśmy super kreatywną przestrzeń Brain Embassy!

W roli prelegentki wystąpiłam osobiście w odpowiedzi na zaproszenie Tomka. Ustaliliśmy, że robimy spotkanie razem, ale ja jestem u niego gościem :). Poprowadziłam prelekcję na temat, który U-W-I-E-L-B-I-A-M, czyli „Wydarzenia jako narzędzie rozwoju Twojej firmy”. Oprócz części merytorycznej, która transmitowana był ana żywo w Szpilkowej grupie na fb, był czas na rozmowy i networking. Wszystko zostało doprawione bardzo dużą dozą pozytywnej energii i Waszego ciepłego odbioru.

Nowa formuła przypadła nie tylko nam, organizatorom, ale przede wszystkim uczestnikom! To było bardzo ciekawe doświadczenie.

Do zobaczenia na kolejnym Szpilkowym spotkaniu! 🙂
Alicja