loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #26 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #26 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

28 czerwca 2016 /

#26 spotkanie Szpilek w biznesie odbyło się 28 czerwca 2016 r. Była to ostatnia konferencja przed wakacyjną przerwą. Po wystąpieniu zaproszonej prelegentki, nie zabrakło czasu na networking oraz rozmowy z przedsiębiorczymi kobietami.

Gościem #26 spotkania, była prawnik Agnieszka Piesto, członek zarządu Lexa Sp. z o. o. Od niespełna 10 lat jest związana z rynkiem kapitałowym – specjalizuje się w sprawach funduszy inwestycyjnych. Autorka serii szkoleń „Kupno mieszkania z licytacji komorniczej” oraz wykładowca w szkole przedsiębiorców ASBIRO i Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Agnieszka podzieliła się z nami wiedzą z zakresu finansów i zarządzania własnym kapitałem. Zaraziła pozytywną energią i dodała wiary we własne możliwości. Przecież nigdy nie można poddawać się w drodze do realizacji własnych marzeń!

Zgodnie ze Szpilkową tradycją, spotkanie odbyło się w Klubokawiarni Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła 57 w Warszawie. Kolejne spotkanie tuż po wakacjach, zapraszamy!

Buziak,
Alicja


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: