loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #26 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #26 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

28 czerwca 2016 /

#26 spotkanie Szpilek w biznesie odbyło się 28 czerwca 2016 r. Była to ostatnia konferencja przed wakacyjną przerwą. Po wystąpieniu gościa specjalnego, nie zabrakło czasu na networking oraz rozmowy z przedsiębiorczymi kobietami.

Seminarium #26 spotkania Szpilek w Biznesie poprowadziła prawnik Agnieszka Piesto, członek zarządu Lexa Sp. z o.o. Od niespełna 10 lat jest związana z rynkiem kapitałowym – specjalizuje się w sprawach funduszy inwestycyjnych. Autorka serii szkoleń “Kupno mieszkania z licytacji komorniczej” oraz wykładowca w szkole przedsiębiorców ASBIRO i Stowarzyszenia “Mieszkanicznik”. Agnieszka podzieliła się z nami wiedzą z zakresu finansów i zarządzania własnym kapitałem. Zaraziła pozytywną energią i dodała wiary we własne możliwości. Przecież nigdy nie można poddawać się w drodze do realizacji własnych marzeń!

Zgodnie ze szpilkową tradycją, spotkanie odbyło się w Klubokawiarni Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła 57 w Warszawie. Nie mogę doczekać się już kolejnego eventu Szpilek po godzinach. Widzimy się po wakacjach 3 października 2016 r.

Alicja


Szpilki w biznesie, przestrzeń dla kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, to im. in.:

Bezpłatna grupa Szpilki w biznesie na portalu Facebook (Aby dołączyć do grupy kliknij TU).

Inspirujące spotkania w realu.

Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie (Więcej informacji kliknij TU)

Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. Szpilki w biznesie to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet! Dzięki połączeniu Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie, właścicielki firm mają szansę prezentować swoje produkty i usługi w gronie ciekawych świata i życia kobiet.

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Share it: