Szpilki po godzinach

RELACJA Z #25 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

  1. »
  2. RELACJA Z #25...

24 maja 2016 r. odbyło się #spotkanie Szpilek po godzinach. Jak zawsze po niezwykle inspirującym wykładzie, był też czas na networking i rozmowy z przedsiębiorczymi kobietami.

Spotkanie rozpoczęło wystąpienie, które poprowadziła twórczyni Mo61 PERFUME UME LAB Monika Zagajska. W tym magicznym miejscu każdy może stworzyć własne, spersonifikowane perfumy. Monika jest także autorką toreb Bag to Black. Pracowała jako marketingowiec w firmie Marquard Media i Idea Bank oraz konsultant ds. handlowych w Mediolanie. Tworzenie zapachów traktuje jako zabawę – uważa, że warto wypróbować różne kombinacje, aby uzyskać niepowtarzalną i idealnie dobraną do naszej osobowości kombinację zapachów. Podczas wystąpienia podzieliła się z uczestniczkami swoją historią. Zdradziła sposoby na pokonywanie trudności, które zawsze pojawiają się podczas rozwijania własnego biznesu. Opowiedziała również jakie powinny być idealne perfumy i w jaki sposób je skomponować.

Spotkanie odbyło się w dobrze znanej Szpilkom Klubokawiarni Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła 57 w Warszawie. Kolejne już 28 czerwca 2016 r.

Do zobaczenia! 🙂
Alicja