Szpilki po godzinach

RELACJA Z #27 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

  1. »
  2. RELACJA Z #27...

3 października 2016 r, w Business Link PGE Narodowy odbyło się #27 biznesowe spotkanie Szpilek po godzinach. Było to pierwsze po ponad rocznej przerwie, spotkanie które postanowiłam poprowadzić osobiście. Pomimo deszczowej aury w wydarzeniu wzięło udział prawie 70 właścicielek firm! 🙂

Spotkanie miało wyjątkowy charakter, ze względu na treść. Postanowiłam wrócić w nowej odsłonie, z nowym podejściem do tego co robię, czego wyrazem była historia, którą opowiedziałam. Podzieliłam się w niej trudnymi chwilami z życia prywatnego, które doprowadziły m.in. do powstania Szpilek po godzinach. Chciałam pokazać powód, źródło jej pomysłu na biznes i powody, dla których chcę pomagać kobietom. Nie obyło się bez wzruszeń, ponieważ opowiedziałam bardzo osobistą historię swojego życia. Było o depresji spowodowanej ciężkimi przeżyciami, relacjach z bliskimi osobami i postanowieniach, które zmieniły moje życie na lepsze.

„Zamień swoje rany w mądrość” – słowa wypowiedziane przez Oprah i „Możesz wszystko!” – dwie myśli, którymi pragnęłam podzielić się z uczestniczkami. Pierwsza mówi o tym, że wszystkie trudne chwile można zamienić w doświadczenia, które później mogą okazać się źródłem siły. Świadomość swoich silnych stron, efekty w postaci spełniających się marzeń, są dowodem na drugie hasło przewodnie spotkania.

Uważam, że można osiągnąć naprawdę wiele jeśli tylko naprawdę się tego pragnie i nie poddaje przy pierwszej, drugiej czy nawet dziesiątej porażce. Dużo można zmienić, naprawić, “odczarować”, ale trzeba do tego chęci, pracy i wiedzy. Duże zmiany nie przychodzą łatwo, nie dzieją się też z dnia na dzień. Zarówno w życiu jak i w biznesie, należy konsekwentnie realizować siebie i podążać za tym co podpowiada nam serce!

To spotkanie było wyjątkowe również dlatego, że po raz pierwszy odbyło się w Business Link PGE Narodowy!

Tym wydarzeniem otworzyłam nowy sezon wydarzeń Szpilek po godzinach. Już wkrótce zapraszamy na konferencje i targi, które na nową rozświetlą scenę kobiecych wydarzeń nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce!

O zdjęcia ze spotkania zadbała Magda Gołda, za co serdecznie dziękuję w imieniu swoim i wszystkich uczestniczek.

Do zobaczenia za miesiąc! 🙂
Alicja