Szpilki po godzinach

RELACJA Z #28 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

  1. »
  2. RELACJA Z #28...

 

25 października 2016 r w Business Link PGE Narodowy odbyło się już #28 biznesowe spotkanie Szpilek po godzinach. W wydarzeniu wzięło udział ponad 30 właścicielek firm i kobiet, które myślą o rozpoczęciu przygody z własnym biznesem.

Spotkanie rozpoczęłyśmy od poznania siebie i swoich pasji, czyli krótkiej rundki w której każda uczestniczka miała okazję przedstawić siebie i powiedzieć kilka słów o tym czym się zajmuje.

Następnie rozpoczęło się wystąpienie zaproszonego gościa – Małgosi Nowickiej, businesswoman, doradcy & coacha biznesowego, założycielki Instytutu Edukacji Pozytywnej. Mimo, że Małgosia woli „robić niż o tym mówić”, opowiedziała nam o zakładaniu firmy, jej rozwoju, relacjach z ludźmi, różnicach w tym co kobiece a co męskie bez owijania w ładne sreberka. Prowadząca mówiła o nieprzespanych nocach, zakrętach biznesowych i prywatnych, wyborach nie zawsze prostych. O tym jak być kobietą, ale czerpać z mężczyzn i ich podejścia do biznesu. O pasji do życia i ludzi, która zmienia wszystko dookoła i stawia poprzeczkę ponad chmurami ludzkich wyzwań. Wszak  “W spodniach czy sukience – biznes jest taki sam”. 🙂

Tradycyjnie też nie zabrakło nam czasu na networking i rozmowy w gronie przedsiębiorczych kobiet. O relację ze spotkania zadbały Marta Wasilewska i Anna Gołębiewska. Bardzo dziękuję za profesjonalizmem, terminowość i oczywiście piękne zdjęcia!

Kolejne spotkanie Szpilek już 23 listopada 2016, zapisy ruszą lada chwila 🙂

Ściskam mocno!
Alicja