loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #36 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #36 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

27 września 2017 /

 

W środę 27 września 2017, po długiej wakacyjnej przerwie, odbyło się #36 biznesowe spotkanie SPG. W wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt właścicielek firm i jeden mężczyzna 🙂

Gościem specjalnym był przedsiębiorca, działający na rynku nowych technologii od 2002 roku Piotr Surmacki.  Wcześniej pracował dla T-Mobile (Era GSM), Hewlett-Packard (HP) oraz Accenture (Andersen Consulting). Wyróżniony przez Polską Akademię Nauk za urządzenie FreeHotSpot jako innowacja roku 2013. W roku 2008 założył spółkę technologiczną WAY2TRAFFIC, która zbudowała system do zarządzania kampaniami reklamowymi w Internecie, z którego korzystali najwięksi reklamodawcy w Polsce. Obecnie prezes zarządu notowanej na GPW spółki Fachowcy.pl Ventures S.A., która w ramach przystępnej opłaty abonamentowej, dostarcza kompleksowy pakiet usług dla małych i średnich firm w zakresie pozyskania zleceń i nowych klientów z Internetu. Piotr mając tak bogatą biografię podzielił się z uczestniczkami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami w tematyce biznesu.

Wydarzenie odbyło się w nowym miejscu, butiku  Mokoto Fashion, przy ulicy Pięknej 16 w Warszawie. Mokoto Fashion to butik wyjątkowy, można tu dostać wszystko, czego kobieta potrzebuje. Buty, torebki, ubrania na każdą okazje, bieliznę. W ofercie niszowe marki, niedostępne jeszcze w Polsce, w bardzo atrakcyjnych cenach!

Do zobaczenia za miesiąc!
Alicja

A tak było na spotkaniu:


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: