Szpilki po godzinach

RELACJA Z #33 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

  1. »
  2. RELACJA Z #33...

Podczas #33 spotkania Szpilek w biznesie, które odbyło się 14 marca 2017 r., uczestniczki wysłuchały inspirującej historii zawodowej Małgosi Wolskiej, która przyjechała na nasze spotkanie prosto z Fuerteventury!

Małgosia Wolska, założycielka firmy Projekt kariera, HR-owiec z 14-letnim doświadczeniem w korporacjach, start-up’ie i na swoim. Dyplomowany coach biznesu i kariery, entuzjastka marketingu online i mądrego wykorzystania mediów społecznościowych. Podróżniczka i pilot wycieczek.

Małgosia, jak sama podkreśla, nie marzyła o prowadzeniu biznesu online, nawet nie wiedziała, że taki istnieje. Natomiast pragnęła robić coś nowego, rozwojowego, zgodnego z jej wartościami i zainteresowaniami. Marzyła o pasji i dzięki jej poszukiwaniom znalazła się na wietrznej wyspie, pięknej Fuerteventurze. Podczas spotkania  opowiedziała o tej dosyć krętej drodze – pełnej nauki, inspiracji, zdobywania nowych doświadczeń, działania na wielu frontach zawodowych, budowania relacji, wielu przystanków po drodze. Była to opowieść nie tylko o blaskach pracy zdalnej i byciu swoim szefem, ale też o poszukiwaniu wewnętrznej motywacji do pracy i promocji biznesu, gdy zamiast pracować wolisz iść na plażę :). Wspomniała o tych momentach, kiedy chcesz wszystko rzucić, bo myślisz sobie o benefitach stałej pracy, płatnym urlopie i ZUS-ie opłaconym przez pracodawcę. Małgosia podpowiadała jak odkryć kompetencje i potencjał oraz zbudować strategię planowania kariery oraz zmiany zawodowej.

Po tak ciekawej prelekcji przyszedł czas na wymianę własnych doświadczeń i babskie pogaduchy przy kawie.

Uczestniczki #33 spotkania spotkały się  w Klubokawiarni Jaś&Małgosia przy Al. Jana Pawła II 57 w Warszawie.

Mam nadzieję, że już wkrótce znowu zobaczymy się na równie inspirującym spotkaniu Szpilek po godzinach!
Alicja