Szpilki po godzinach

RELACJA Z #32 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

  1. »
  2. RELACJA Z #32...

27 lutego 2017 r. odbyło się #32 biznesowe spotkanie Szpilek po godzinach. Zaproszonym gościem była Justyna Kwiatkowska Zadbanej Finansowo.

Podczas spotkania Justyna podzieliła się swoimi doświadczeniami z zakresu prowadzenia biznesu online. Jak sama mówi przeszła długa drogę do miejsca, w którym jest dzisiaj. Jej działalność przeszła wiele etapów, od prowadzenia warsztatów rozwojowych i coachingów dla kobiet (stacjonarnych) do biznesu online. Zanim poradziła sobie z frustracją i kompletnym brakiem czasu dla siebie i dla rodziny, dokonała wielu zmian w doborze grupy docelowej klientów (aż 5 razy). Jednak głównym tematem spotkania było zarabianie we własnej firmie. Nie można było przy tym pominąć tak kluczowych zagadnień jak poczucie własnej wartości , sprzedaż, czy śmiałość.  Justyna pokazała, że pracując nad własnymi przekonaniami, jesteśmy w stanie podnosić nasze “finansowe sufity”, a przy tym zarabiać coraz więcej.

Po prelekcji, w luźnej i przyjaznej atmosferze uczestniczki mogły porozmawiać z Justyną i wymienić się między sobą spostrzeżeniami.

Na #32 spotkaniu uczestniczki rozmawiały o finansach w Studiokawiarni Latający Ogród przy ul. Ludowej 2.

Kolejne już za miesiąc, do zobaczenia! 🙂
Alicja