loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #33 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #33 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

14 marca 2017 /

?

Podczas #33 spotkania Szpilek w biznesie, które odbyło się 14 marca 2017 r., uczestniczki wysłuchały inspirującej historii zawodowej Małgosi Wolskiej, która przyjechała na nasze spotkanie prosto z Fuerteventury.

Małgosia Wolska – HR-owiec z 14-letnim doświadczeniem w korporacjach, start-up’ie i na swoim. Dyplomowany coach biznesu i kariery, entuzjastka marketingu online i mądrego wykorzystania mediów społecznościowych. Podróżniczka i pilot wycieczek.

Małgosia, jak sama podkreśla, nie marzyła o prowadzeniu biznesu online, nawet nie wiedziała, że taki istnieje. Natomiast pragnęła robić coś nowego, rozwojowego, zgodnego z jej wartościami i zainteresowaniami. Marzyła o pasji i dzięki jej poszukiwaniom znalazła się na wietrznej wyspie, pięknej Fuerteventurze. Podczas spotkania  opowiedziała o tej dosyć krętej drodze – pełnej nauki, inspiracji, zdobywania nowych doświadczeń, działania na wielu frontach zawodowych, budowania relacji, wielu przystanków po drodze. Była to opowieść nie tylko o blaskach pracy zdalnej i byciu swoim szefem, ale też o poszukiwaniu wewnętrznej motywacji do pracy i promocji biznesu, gdy zamiast pracować wolisz iść na plażę :). Wspomniała o tych momentach, kiedy chcesz wszystko rzucić, bo myślisz sobie o benefitach stałej pracy, płatnym urlopie i ZUS-ie opłaconym przez pracodawcę.

Małgosia podpowiadała jak odkryć kompetencje i potencjał oraz zbudować strategię planowania kariery oraz zmiany zawodowej.

 

Po tak ciekawej prelekcji przyszedł czas na wymianę własnych doświadczeń i babskie pogaduchy przy kawie.

Uczestniczki #33 spotkania spotkały się  w Klubokawiarni Jaś&Małgosia przy Al. Jana Pawła II 57 w Warszawie. Mam nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się znowu na równie inspirującym spotkaniu Szpilek po godzinach!

Alicja & Szpilkowy Zespół


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: