loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #35 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #35 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

8 lipca 2017 /

#35 Biznesowe spotkanie Szpilek po godzinach odbyło się w sobotę 08.07.2017 w bardzo wakacyjnej formie. Spotkałyśmy się na polu golfowym w miejscu Kuźnia Golfa, na ul. Rokitnickiej 4 w Warszawie. Niektóre uczestniczki przyszły ze swoimi pociechami, dla których również czekały ciekawe atrakcje.

Po krótkiej prezentacji uczestniczek i rozmowach, nastąpiła część prelekcyjna. Tym razem gościłyśmy nie jedną ale aż trzy prelegentki, które z powodzeniem łączą role mamy i bizneswoman: Elę Grendecką – właścicielkę Kuźni Golfa i mamę trzech chłopaków; Wiolettę Kania – niezależną Dyrektor Sprzedaży Mary Kay i  mamę trójki wspaniałych dzieci oraz Katarzynę Buk – właścicielkę studia graficznego Ebrudesign i marki 366 inspiracji, mamę cudownej 3-letniej Oliwii.

Tematami prelekcji była organizacja i zarządzanie czasem, a także coraz częściej spotykane wyzwania podczas łączenia ról. Dziewczyny podzieliły się tym, jakie napotykają trudności i jak wpływa to na relacje w rodzinie. Jednak najważniejszym podsumowaniem tych wypowiedzi była mowa o satysfakcji, którą odczuwamy, gdy mimo wszystko decydujemy się robić rzeczy będące bliskie naszemu sercu.

Po oficjalnej części spotkania, niektóre z uczestniczek skusiły się na naukę gry w golfa, a inne kontynuowały rozmowy w kuluarach. To spotkanie Szpilek było naprawdę wyjątkowe i rodzinne. Dostarczyło wiele pozytywnych emocji i pozwoliło wspaniale spędzić czas całym rodzinom.

Już dziś zapraszam na kolejne, które odbędzie się tu po wakacjach 🙂
Alicja

Tak było na spotkaniu:


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: