loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z # 31 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z # 31 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

31 stycznia 2017 /

W dniu 31 stycznia 2017 r., odbyło się # 31 spotkanie Szpilek w biznesie. Tym razem gościem była Karolina Krauze, autorka bloga Rozwiedziona.pl. a także  portalu córki Rozwiązane.pl

Blog Karoliny nie jest miejscem jedynie dla osób rozwiedzionych. To swego rodzaju azyl i przestrzeń w sieci, która szczerze i bezkompromisowo opowiada o związkach, relacjach, rozstaniach i emocjach. Porusza w nim również wątki typowo luźne, babskie, lifestylowe, aby dodać nieco barw poważnym tematom. Z kolei portal rozwiązane.pl  powstał jako naturalna kolej rzeczy po blogu. Dedykowany jest każdemu, kto szuka profesjonalnej, kompleksowej i przede wszystkim skutecznej pomocy terapeuty.

Karolina zajmuje się również od niedawna przekładaniem książek oraz rozpoczyna prace nad własną książką, która wydana zostanie pod koniec roku i będzie poradnikiem dla kobiet.

Na spotkaniu Karolina podzieliła się swoimi  doświadczeniami na temat budowania społeczności blogowej, którą w krótkim czasie rozbudowała do kilkudziesięciu tysięcy odbiorczyń. Wszystko odbyło się w serdecznej, kobiecej atmosferze. Na koniec opowiedziała o swojej książce, którą właśnie pisze i która dedykowana jest współczesnym kobietom, szukającym drogowskazów na swojej drodze.

Po prelekcji przyszedł czas na networking i babskie pogaduchy. Uczestniczki # 31 spotkania spotkały się w kreatywnej przestrzeni Business Link Zebra na ul. Mokotowskiej 1.  Było jak zawsze bardzo energetycznie i twórczo. A już za miesiąc kolejne spotkanie Szpilek, na które Cię gorąco zapraszam.

Alicja & Szpilkowy Zespół


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: