Szpilki po godzinach

Justyna Honorata Kiełpińska

“Przed konsultacją miałam wrażenie, że stoję przed ścianą, która zasłania mi widok na drogę, jaką miałam jeszcze do przejścia i choć wiedziałam, że CHCĘ ją przejść, to jednak nie wiedziałam JAK?

Alicja znała już nieco sytuację i na konsultacji była jak nieustraszony wojownik lub jak magik, który wyciąga z rękawa rozwiązania, konkretne wskazówki, jakie były adekwatne do danego etapu wdrażanego projektu. “Strzelała” rozwiązaniami niczym żołnierz doskonale posługujący się swoją bronią, skoncentrowany na celu i nie mający zamiaru spudłować. Czy czułam, że nie jestem już sama w swoich działaniach? ZDECYDOWANIE!

Uważam, że Alicja jest właściwą osobą jeśli chcesz mieć pewność, że ktoś zajmie się Twoim biznesem jak swoim! Więc tym bardziej jeśli jesteś w momencie, kiedy CHOLERNIE brak Ci wsparcia a Twoje rezerwy motywacji, determinacji i ludzkiej wytrzymałości… zwyczajnie kruszeją, i być może nawet myślisz o tym,  by się poddać w swoich działaniach, to wg mnie, lepszym ROZWIĄZANIEM będzie “poddać się” raczej temu, co doradzi Alicja.

ZAUFAJ tak jak ja, a przekonasz się, że to świetna INWESTYCJA.

Z serca polecam!”