Szpilki po godzinach

RELACJA Z #40 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

  1. »
  2. RELACJA Z #40...

We wtorek 26.10.2021 odbyło się #40 biznesowe spotkanie Szpilek po godzinach! Po ponad 3 latach przerwy Szpilki spotkały się offline i to było wielkie wydarzenie nie tylko dla mnie, ale i dla wiernych fanek Szpilek. Atmosfera od pierwszych chwil była wspaniała, bo czuć było tę kobiecą energię, której nie da się uchwycić na spotkaniach, w których biorą udział również mężczyźni. Kobiety tworzą cudowne kręgi mocy, których efekty zostają w naszych sercach jeszcze długo po spotkaniu.

Pojawiły się zarówno stałe bywalczynie, jak i nowe osoby. Wszystkie od razu weszłyśmy we flow i świetnie się bawiłyśmy podczas rundki zapoznawczej 🙂 Dziewczyny, które chciały porozmawiać po tym jak usłyszały czym zajmują się pozostałe uczestniczki, wymieniły się kontaktami i spostrzeżeniami na przerwie networkingowej, której towarzyszył zapach świeżo mielonej kawy.

Po 30 minutach wróciłyśmy na salę. Zależało mi żeby przywitać się z dziewczynami bezpośrednio, dlatego część merytoryczną przeprowadziłam osobiście. Opowiedziałam m.in. o 5 wnioskach, które wyciągnęłam obserwując świetne społeczności w czasie mojej 3l przerwy. Cześć z przedstawionej prezentacji znajdziesz na Szpilkowym blogu. Aby przeczytać wpis KLIKNIJ TUTAJ.

Do zobaczenia na kolejnym Szpilkowym spotkaniu, które odbędzie się w listopadzie 🙂
Alicja