loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja z XI edycji eventu „Szpilki Fit&Fun!”

Relacja z XI edycji eventu „Szpilki Fit&Fun!”

20 października 2013 /

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/tz-plus-gallery/album_front_end.html.php on line 7

Szpilki-FitFun

19 października 2013 roku odbyła się kolejna – XI edycja kobiecego spotkania pt. „Szpilki Fit&Fun”! Tym razem spotkanie dotyczyło zdrowego stylu życia, pełnego pasji, rozwoju i wyzwań. Nie zabrakło również Targowiska kobiecych biznesów czylipromocji kobiecych firm oraz wietrzenia szaf czyli wymiany ubrań i dodatków. Wydarzenie, tym razem, odbyło się na warszawskim Targówku w klubie sportowym Fit&Fun.

Partnerami a zarazem Sponsorami nagród tego spotkania były firmy: Sophie Marel lingerie, Miraculum (producent kosmetyków z serii: Joko, Virual i wiele innych) i Original Source (dystrybutor żeli i płynów do kąpieli). Dla 50 Pań, które zarejestrowały się drogą e-mailową oraz zawitały jako pierwsze w Klubie Fitness czekały fantastyczne Torby na Szpilki z prezentami!

 Wydarzenie ubarwili Goście specjalni: Jacek Rozenek, polski aktor, trener biznesu oraz coachi Marcin Panek, trener finansowy firmy Level Up Finance. Obaj Panowie poprowadzili tego dnia bardzo ciekawe wystąpienia, z zakresu rozwijania potencjału osobowego i zawodowego („Audytorium”) oraz wartości i ceny życia („Czy życie które prowadzisz, warte jest ceny, którą za nie płacisz?”).

W trakcie spotkania prowadzone były wykłady o różnej tematyce. Począwszy od diet i odchudzania „Prawdy i mity na temat diet”, „Zdrowe odchudzanie = skuteczne odchudzanie” poprzez promocję kobiecych biznesów „Skuteczne sposoby promocji kobiecego biznesu w e-commerce”, aż po panel dyskusyjny „Uważaj o czym marzysz bo może się spełnić…”. Równolegle do prelekcji prowadzone były warsztaty rozwojowe. Uczestniczki miały do wyboru zajęcia z zakresu: uważnego dbania o siebie, świadomego oddychania, życia w spójności, nieskuteczności diet oraz budowania zdrowych relacji z drugim człowiekiem.

Zgodnie z harmonogramem, Panie mogły skorzystać z wycieczek po siłowni, podczas których miały możliwość wypróbowania maszyn oraz zrobienia treningu pod okiem eksperta. Prowadzone były również zajęcia fitness (BNP) oraz taneczne (choreografia, carribean body movement). Zajęcia taneczne zostały również zorganizowane dla dzieci, na które jak zawsze czkał ogrom atrakcji. Resztę czasu pociechy mogły spędzić w Kąciku malucha, gdzie jedną z niespodzianek było malowanie buziek.

Uczestniczki Szpilkowego wydarzenia mogły liczyć na bezpłatne usługi i porady wizażystów, dietetyków i trenerów osobistych.Panie mogły otrzymać cenne wskazówki zarówno od fryzjerów, makijażystów i stylistów, uzyskać radę od dietetyków oraz dowiedzieć się jak prawidłowo dobierać rozmiar bielizny na stoisku jednego z Partnerów akcji. Dodatkowym urozmaiceniem atrakcji był pokaz masażu ajurwedyjskiego, po którym zapisane wcześniej osoby były zapraszanie na pół godzinną sesję indywidualną.

Dużym zainteresowaniem cieszyli się również wystawcy. Nie zabrakło między innymi stanowisk: Studio Flexi (kosmetologia estetyczna),Organique (kosmetyki do pielęgnacji skóry), Fresh&Natural (kosmetyki naturalne), Thermomix (urządzenie kuchenne „All in one”), Padma (biżuteria). Ponad 170 Pań obecnych na wydarzeniu miało okazję skosztować m.in. pysznych łakoci bez kalorii oferowanych przez cukiernię Sugarfree. W ofercie znalazły się niskotłuszczowe torty i ciasta słodzone naturalnym ksylitolem, stevią lub syropem z agawy.

Na zakończenie spotkania odbyło się uroczyste rozdanie nagród oraz podziękowania dla wszystkich zgromadzonych. Prezenty wręczane były przez Organizatorki Alicję Rudnicką i Irenę Guzewską oraz Partnerów wydarzenia.

Patronami medialnymi tego wydarzenia byli między innymi: Business, Woman & Life, Radio Kolor 103 FM, Multikino, SuperPani.pl, Ekologia.pl, Radio Kampus oraz Gruper.

Logotypy-Szpilki-FitFun-1024x258

Podziel się: