loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #18 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #18 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

20 października 2015 /

20 października 2015 r. Szpilki zorganizowały  #18 spotkanie dla właścicielek małych biznesów i kobiet, które myślą o założeniu własnej firmy. Jego tematem przewodnim było odnalezienie klucza do sukcesu własnej firmy. Nie zabrakło także networkingu i czasu na przedsiębiorcze rozmowy.  

Gościem #18 spotkania była Ilona Adamska – wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet. Jest również właścicielką Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet i laureatką plebiscytu Kobiecy Biznes 2014. Organizuje ponadto inspirujące spotkania dla kobiet sukcesu. Autorka książki “Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”. Podczas wystąpienia Ilona pokazała jak ważna jest w naszym życiu pokora i cierpliwość. To one cechują zwycięzców i pomagają osiągnąć sukcesy zawodowe, choć nie tylko.

#18 Szpilkowe spotkanie odbyło się w Kawiarni Jaś & Małgosia przy ul. Jana Pawła II 57 w Warszawie. Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnym evencie, który będzie miał miejsce już 17 listopada 2015 r.

Alicja & Szpilkowy Zespół


Szpilki w biznesie, przestrzeń dla kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, to im. in.:

Bezpłatna grupa Szpilki w biznesie na portalu Facebook (Aby dołączyć do grupy kliknij TU).

Inspirujące spotkania w realu.

Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie (Więcej informacji kliknij TU)

Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. Szpilki w biznesie to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet! Dzięki połączeniu Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie, właścicielki firm mają szansę prezentować swoje produkty i usługi w gronie ciekawych świata i życia kobiet.

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Share it: