loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #17 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #17 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

29 września 2015 /

29 września 2015 r. spotkałyśmy się po wakacyjnej przerwie na #17 już spotkaniu biznesowych Szpilek! Było trochę prawa, networkingu i wiele inspirujących rozmów.

Spotkanie rozpoczęło się konferencją, którą poprowadziła prawnik ds. własności intelektualnej Anna Żmijewska z Cafe Prawna. Jest ona również doktorantką w Instytucie Nauk Prawnych Państwowej Akademii Nauk – seminarium prawo przedsiębiorstw. Anna posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w szczególności w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa reklamy, prawa mody, e-commerce czy prawa umów. Dzięki seminarium uczestniczki dowiedziały się jakie są prawne aspekty prowadzenia firmy i jakie formalności należy spełnić, aby móc rozpocząć własną działalność.

Miejscem #17 spotkania Szpilek w biznesie była Klubokawiarnia Jaś & Małgosia przy ul. Jana Pawła II 57 w Warszawie. Następne spotkanie już za miesiąc, do zobaczenia!

Alicja & Szpilkowy Zespół


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: