loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #11 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #11 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

26 lutego 2015 /

26 lutego odbyło się kolejne spotkanie Szpilek w biznesie. W sali lokalu PaństwoMiasto spotkało się kilkanaście przedsiębiorczych kobiet, które postawiły na siebie i otworzyły swoją firmę.

Gościem #11 spotkania była Elżbieta Lange z Lange Coaching. Ela jest psychodietetykiem, Coachem Zdrowia i Trenerem Zdrowego Stylu Życia, od 3 latach z sukcesami prowadzi swój biznes. Bardzo ciekawie opowiedziała o swoich początkach i o rozwijaniu swojej firmy, dawała też konkretne rady. Namawiała uczestniczki do tego żeby wybrać bardzo wąską grupę docelową i skupić się na potrzebach tej grupy. Według naszego Gościa nie warto się rozdrabniać po to żeby dogodzić wszystkim, bo to po pierwsze niemożliwe, a po drugie szkodzi naszym interesom – znacie powiedzenie „jak coś jest dobre dla wszystkich, to nie jest dobre dla nikogo”.

Był też czas zadawania pytań. Jedna z uczestniczek zapytała o to jak poradzić sobie z tym, że jest młoda i boi się być odebrana, jako niekompetentna. Pracuje z dziećmi i zastanawiała się czy nie padną argumenty, że nie zna się na dzieciach, bo nie ma swoich. Elżbieta opowiedziała jej o tym, jak to czasem ktoś pyta ją, jak może odchudzać ludzi skoro sama nigdy nie była gruba. Jeśli jesteśmy w czymś dobre, mamy pozytywne wyniki i referencje, to nie będziemy miały tego problemu, choć trzeba pamiętać, że zawsze będzie istniała grupa osób, które będą kwestionować wszystko co robimy. Po rozmowach przyszedł czas na networking i poznanie się bliżej.

3 godzinne spotkanie upłynęło pod znakiem wiedzy, inspiracji i dobrej, wspierającej, kobiecej energii. Następne spotkanie już 19 marca. Jeśli masz swoją firmę i masz ochotę podzielić się swoimi doświadczeniami, poszukać wspólnie rozwiązań dla siebie i pomóc innym, to jest to miejsce dla Ciebie – zapraszamy!


Program #11 spotkania
* Mini warsztat
– Ja marka – stań się marką świadomą siebie. Praca nad marką własną to nieustający proces – zaplanowany, przemyślany oparty o wyznawane wartości. Marka osobista to złożone odbicie  nas samych, proces ich budowy jest długotrwały i nie ma tu drogi na skróty, ale jest jedna podstawowa zasada, która  ułatwia podejmowanie decyzji  i osiągnięcie sukcesu –  SPÓJNOŚĆ. Zapraszam na warsztat na którym dowiesz się jak zbudować markę osobistą, aby stała się rozpoznawalną marką na rynku i zwiększyła  konkurencyjność prowadzonego biznesu.


* Inspiracja
– Gościem naszego spotkania była świetna babka, chodząca inspiracja – Ela Lange!

Ela-Lange

Elżbieta Lange – Psychodietetyk, Coach Zdrowia, Trener Zdrowego Stylu Życia. Kobieta, która po kilkunastu latach pracy w korporacji odważyła się wziąć życie w swoje ręce i zaczęła żyć w zgodzie ze sobą. Dziś jest właścicielką  firmy Lange Coaching.

W swoje działalności zajmuje się Psychologią Odchudzania. Pomagam osobom z nadwagą i otyłością odzyskać kontrolę nad jedzeniem, przywrócić równowagę między ciałem a psychiką, zbudować pozytywny obraz własnego ciała. Absolwentka Studium Coachingu w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychodietetyka. Prowadzi warsztaty, grupy rozwojowe i grupy wsparcia. Pisze artykuły, współpracuję z Portalem Republika Kobiet i  wydawnictwem Food Forum. Jako ekspertka wypowiadała się w audycjach radiowych i telewizyjnych, między innymi: DD TVN, Pytanie na Śniadanie, Polskie Radio Czwórka, Akademickie Radio Kampus, Polskie Radio 24, Radio Plus i wiele innych.

Do zobaczenia za miesiąc!
Alicja & Szpilkowy Zespół


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: