loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja z Mikołajkowego eventu biznesowego

Relacja z Mikołajkowego eventu biznesowego

4 grudnia 2014 /

Mikołajki-1024x368

Szpilki w biznesie, Projekt Wspierania Przedsiębiorczości i Klub Przedsiębiorcy w dniu 04-12-2016 połączyły siły, aby stworzyć przestrzeń rozwoju biznesu zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn! Networking, sprzedaż, wystąpienia publiczne, a także koncert na skrzypcach, kiermasz mikołajkowy i mnóstwo prezentów – to tylko część atrakcji , która została przygotowana dla uczestników tego niezwykłego spotkania!

Gościliśmy:

Piotra Surmackiego “O porażkach w biznesie – czyli nigdy nie należy się poddawać!”. Zawiłe drogi prowadzą do celu. W biznesie nigdy nie należy się poddawać. Każda porażka to jest nauka i ważne, żeby wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski.

Magdalenę Szymańskąenergetyczny koncert na skrzypcach elektrycznych  + karaoke.

Krzysztofa Plich – niezwykle skuteczny praktyk networkingu – Szkolenie “Skuteczne nawiązywanie kontaktów biznesowych” + pierwsza sesja networkingowa.

Roberta Oskwarek, praktyk, trener biznesu, przedsiębiorca, aktor teatralny i kabaretowy– “Jak Cię widzą, tak Ci płacą. Autoprezentacja i wystąpienia publiczne”.

Bartka Ślazyk, praktyk, zwiększający skuteczność sprzedawców nawet o 300%– “Piekielnie skuteczna sprzedaż”.

Ilonę Adamską, Imperium Kobiet – “Synergia kobiet w biznesie”.

Nie zabrakło też przestrzeni na rozmowy biznesowe, wymianę kontaktów, degustację wina oraz kiermasz prezentów mikołajkowych. Odbył się również pokaz ekskluzywnej biżuterii – Diamonds International Corporation z udziałem pięknych modelek.

Opinie uczestniczek Szpilkowych spotkań
Organizator

2014-12-04-Mikołajkowy-event-biznesowy-Logotypy1-1024x558

Podziel się: