loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja z Mikołajkowego eventu biznesowego

Relacja z Mikołajkowego eventu biznesowego

4 grudnia 2014 /

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/tz-plus-gallery/album_front_end.html.php on line 7

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/tz-plus-gallery/album_front_end.html.php on line 7

Mikołajki-1024x368

Szpilki w biznesie, Projekt Wspierania Przedsiębiorczości i Klub Przedsiębiorcy w dniu 04-12-2016 połączyły siły, aby stworzyć przestrzeń rozwoju biznesu zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn! Networking, sprzedaż, wystąpienia publiczne, a także koncert na skrzypcach, kiermasz mikołajkowy i mnóstwo prezentów – to tylko część atrakcji , która została przygotowana dla uczestników tego niezwykłego spotkania!

Gościliśmy:

Piotra Surmackiego „O porażkach w biznesie – czyli nigdy nie należy się poddawać!”. Zawiłe drogi prowadzą do celu. W biznesie nigdy nie należy się poddawać. Każda porażka to jest nauka i ważne, żeby wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski.

Magdalenę Szymańskąenergetyczny koncert na skrzypcach elektrycznych  + karaoke.

Krzysztofa Plich – niezwykle skuteczny praktyk networkingu – Szkolenie „Skuteczne nawiązywanie kontaktów biznesowych” + pierwsza sesja networkingowa.

Roberta Oskwarek, praktyk, trener biznesu, przedsiębiorca, aktor teatralny i kabaretowy– „Jak Cię widzą, tak Ci płacą. Autoprezentacja i wystąpienia publiczne”.

Bartka Ślazyk, praktyk, zwiększający skuteczność sprzedawców nawet o 300%– „Piekielnie skuteczna sprzedaż”.

Ilonę Adamską, Imperium Kobiet – „Synergia kobiet w biznesie”.

Nie zabrakło też przestrzeni na rozmowy biznesowe, wymianę kontaktów, degustację wina oraz kiermasz prezentów mikołajkowych. Odbył się również pokaz ekskluzywnej biżuterii – Diamonds International Corporation z udziałem pięknych modelek.

Opinie uczestniczek Szpilkowych spotkań

Poznaj opinie Uczestniczek dotychczasowych spotkań, konferencji i eventów zorganizowanych przez Szpilki po godzinach!

Anita Wiesiołek – „Serdeczność, energia, radość, optymizm i motywacja by wykrzesać z każdej z nas chęć do działania – nigdzie nie znajdziecie takiego zastrzyku pozytywnego myślenia. To nie red bull dodaje skrzydeł, to Szpilki po godzinach !!!!

Kamila Bannach-Kądziałko  – „Wspaniałą kobietą jesteś i wspaniałą atmosferę tworzysz 🙂 Wszystkim polecam Twoje konferencje i aż szkoda, że już się skończył ten cykl. Niezmiernie ucieszyła mnie wiadomość, że od wrzenia kolejny :)”

♥ Agnieszka Sochar – „Chciałabym Ci bardzo podziękować za cykl konferencji. Za odwagę i siłę, którą one mi dawały. I choć nie mogłam być na każdej, to cieszę się z tych, na których byłam. Przekonałam się, ze kobieta biznesu – to nie tylko ta twarda herszt-baba. To są normalne, zwykłe kobiety.A jednocześnie niezwykłe.  Poznałam kilka osób,z którymi „coś wyjdzie” :), a może nawet przyjaciół. Nie tylko biznesowych.”

♥ Ewa Łukasiewicz  – Bardzo ciepła i wesoła atmosfera, inspirujące wykłady, ciekawe warsztaty, mnóstwo nowych kontaktów, które utwierdzają nas w przekonaniu, że nie jesteśmy same 🙂 „

Małgorzata Szulińska – „Szpilki to wyjątkowy event – niesłychanie różnorodny, oferujący bardzo szeroki wachlarz tematyczny, zawsze jest coś i dla ducha i dla ciała, panuje cudna atmosfera, Tobie nie schodzi uśmiech z twarzy. Byłam uczestniczką i wystawcą i w obu tych przypadkach byłam pod wrażeniem profesjonalizmu, logistyki, zaopiekowania. Nie wiem jak to robisz, że udaje Ci się za każdym razem osiągnąć tak wysoki poziom ale pewne jest jedno: jeśli ktoś szuka inspiracji na Szpilkach znajdzie ją na bank!!! Ja będę na pewno – tym razem jako uczestniczka. Pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejne Szpilki – nie mogę się doczekać 🙂 „

Kasia Konior – „Pozytywna energia w każdym kącie, ciekawe, motywujące wykłady, wiele inspiracji biznesowych i nie tylko, sympatyczna atmosfera, świetne kobiety.. ja wrócę na pewno 🙂 „

Dagmara JędrzejewskaSuper atmosfera, kontakty prywatne i zawodowe, super energia i uśmiech Matki Założycielki 😀 „

Aneta Sikorska – „Miło i pożytecznie spędzamy czas 🙂 Fajnie się bawimy i chętnie wracamy.”

Joanna Czarna TrojanowskaPrzychodzimy, bo jest super! Możemy nacieszyć oczy, uszy i serca ! Kochamy to i chcemy więcej !!! 🙂 „

Katarzyna – „Pragnę serdecznie podziękować za organizację tak wspaniałego przedsięwzięcia jakim była I konferencja kobiet biznesu. Chłonęłam każde słowo, jestem ogromnie wdzięczna za to, że miałam możliwość wzięcia udziału w tak silnym energetycznie i inspirującym wydarzeniu, Dla mnie to nowe doświadczenie, doskonale wpisujące się w moje potrzeby. Byłam tak silnie naładowana, że nie mogąc wygadać się od razu po powrocie do domu i wyładować swoich emocji, zwyczajnie nie mogłam zasnąć. Zrobiłam sporo notatek na swój użytek, zamierzam też wrażeniami z tej konferencji podzielić się z moimi koleżankami. Pomysł z grą networkingową uważam za jak najbardziej udany. Jak również dobór Prelegentów był moim zdaniem doskonały. Szczególnie ujęła mnie Pani Anita, będę więc szukała sposobu dotarcia do niej.”

Beata – „Bardzo dziękuję za wczorajszą konferencję. Nie jestem w stanie nawet Pani powiedzieć ile mi to dało, ile kontaktów nawiązała. To jest super pomysł.”

Agnieszka – „… Chciałam również podziękować za konferencję wtorkową na której byłam. Wyniosłam z niej dużo pozytywnej energii, siły do dalszego działania, motywacji. Wiary, iż mimo to, że czasem jest ciężko i nie zawsze różowo to warto działać i realizować swojej cele krok po kroku. Wierzę , że zarówno ja, jak i inne Panie obecne na konferencji zrealizujemy swoje plany, osiągniemy sukces, zbudujemy dobrze prosperujące firmy 🙂 To co Pani robią jest bezcenne! :)”

Kamila – „Było to moje pierwsze spotkanie w kobiecym gronie w celi nie związanym z moją pracą na etacie, a w celu nawiązania relacji do mojego biznesu. Byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona, że dziewczyny z chęcią rozmawiają, pytają, wymieniają się wizytówkami. Wykłady ciekawe merytorycznie, prowadzący jak najbardziej na +.”

f4a1913

Organizator

03_kobiece_biznesy_140121

Organizatorem wydarzenia są m.in. Szpilki po godzinach – ogólnopolska platforma rozwoju osobistego i zawodowego (Szpilki w biznesie) dla kobiet, której sukcesy i osiągnięcia sięgają początków 2012 roku. Celem inicjatywny jest motywowanie i inspirowanie kobiet do zmian, poprzez organizację ciekawych eventów, konferencji i spotkań. Dzięki naszym wydarzeniom Panie znajdują czas dla siebie i dbają o własne potrzeby. Aktywności, które organizujemy mają na celu uświadomienie kobiet, że warto być zdrową egoistka i dbać o własny rozwój.

2014-12-04-Mikołajkowy-event-biznesowy-Logotypy1-1024x558

Podziel się: