loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja z IX konferencji “Jak prowadzić własną firmę…” RODZINA I BIZNES

Relacja z IX konferencji “Jak prowadzić własną firmę…” RODZINA I BIZNES

23 czerwca 2015 /

23 czerwca 2015 r. Szpilki zorganizowały #9 konferencję „Rodzina i Biznes”, stanowiącej kontynuację cyklu „Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?”.

 

baner-strona-sprzedaz-prelegenci

Prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyczyn. Do tego dochodzi rodzina, życie prywatne i masa innych obowiązków. Jak to wszystko pogodzić? Czy można być perfekcyjną w każdym aspekcie życia? Na te i inne pytania odpowiedziały zaproszone przez nas wspaniałe kobiety sukcesu.

Zaczęliśmy od tematu, który stanowi duży problem dla większości właścicielek firm:

  • Jak połączyć życie rodzinne z biznesem? Czy da się jedną ręką pisać maila do Klienta, drugą bujać dziecko a trzecią ręką… Stop. Nie mamy trzeciej ręki przecież – jak to się więc dzieje, że są kobiety, które wspaniale to godzą? Czy to ich magiczne umiejętności lub pomoc wróżki? A może to za sprawą organizacji pracy, delegowania zadań czy poukładania życia, by każdy element harmonijnie oddziaływał na sprawy towarzyszące?
  • Czy da się być perfekcyjną żoną, matką, przyjaciółką i szefową?
  • Jak sprawić, by te dwie – tak ważne dziedziny w życiu każdej kobiety czyli RODZINA I BIZNES działały jak w dobrze naoliwionym kole? Jak zoptymalizować czas spędzony z partnerem i/lub dziećmi. Jak postawić granicę między tymi dwiema sferami?
Życzymy wielu sukcesów i pozdrawiamy,
Zespół Szpilek po godzinach

bez-nazwy-11

 

Z dumą prezentujemy tematy prelekcji:

Ilona Adamska – modelka i fotomodelka, wydawca trzech magazynów tematycznych i pisarka. Ilona wie, jak wyzwolić w kobiecie jej naturalną siłę i moc, pokaże jak stać się silną liderką. – „Z kobiecą siłą na sam szczyt” 

Grażyna Białopiotrowicz trener biznesu i rozwoju osobistego, autorka i realizatorka wielu programów szkoleniowych. Opowie o rozwoju własnym oraz z dziedziny kreowania pozytywnego wizerunku – „Kostium kobiety biznesu”

Katarzyna Twarowska Prezes Fundacji Liderek Biznesu, publicystka w Forbes.pl. Szczęśliwa żona i matka trójki dzieci, coach i trener opowie jak łączyć biznes z kolejnymi życiowymi rolami czyli żony i matki „Liderka w domu i pracy”

Klaudia Pingot coach i mówca motywacyjny, jej „SpecBabka. Uwolnij w sobie kobiecą moc” to materiał o energii i powiększaniu wiary w siebie – Pięć strategii na silną osobowość w biznesie” 

Ewa Łukasiewicz założycielka firmy FLOW, opowie o wychodzeniu ze strefy komfortu, spełnianiu swoich marzeń. Mówi, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. – „Równowaga w domu i pracy” – 

Aleksandra Budzyńska – Pani Swojego Czasu. Trener zarządzania czasem, blogerka, właścicielka firmy. Uczy kobiety jak zapanować nad swoim czasem. „24 godziny z życia kobiety”

Olga Barej – piosenkarka, finalistka X Factor, opowie ciekawostki z życia artystki wokalnej a może nawet zaśpiewa kilka przebojów.. 🙂 „Śpiewająco o sukcesie”

Nasi Goście
Opinie uczestniczek Szpilkowych spotkań
Informacje ogólne
Organizator

2015-06-23-rodzina-i-biznes-plakat-ogolny7

 

Podziel się: