loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja z IX konferencji „Jak prowadzić własną firmę…” RODZINA I BIZNES

Relacja z IX konferencji „Jak prowadzić własną firmę…” RODZINA I BIZNES

23 czerwca 2015 /

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/tz-plus-gallery/album_front_end.html.php on line 7

23 czerwca 2015 r. Szpilki zorganizowały #9 konferencję „Rodzina i Biznes”, stanowiącej kontynuację cyklu „Jak prowadzić własną firmę i nie zwariować?”.

 

baner-strona-sprzedaz-prelegenci

Prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyczyn. Do tego dochodzi rodzina, życie prywatne i masa innych obowiązków. Jak to wszystko pogodzić? Czy można być perfekcyjną w każdym aspekcie życia? Na te i inne pytania odpowiedziały zaproszone przez nas wspaniałe kobiety sukcesu.

Zaczęliśmy od tematu, który stanowi duży problem dla większości właścicielek firm:

  • Jak połączyć życie rodzinne z biznesem? Czy da się jedną ręką pisać maila do Klienta, drugą bujać dziecko a trzecią ręką… Stop. Nie mamy trzeciej ręki przecież – jak to się więc dzieje, że są kobiety, które wspaniale to godzą? Czy to ich magiczne umiejętności lub pomoc wróżki? A może to za sprawą organizacji pracy, delegowania zadań czy poukładania życia, by każdy element harmonijnie oddziaływał na sprawy towarzyszące?
  • Czy da się być perfekcyjną żoną, matką, przyjaciółką i szefową?
  • Jak sprawić, by te dwie – tak ważne dziedziny w życiu każdej kobiety czyli RODZINA I BIZNES działały jak w dobrze naoliwionym kole? Jak zoptymalizować czas spędzony z partnerem i/lub dziećmi. Jak postawić granicę między tymi dwiema sferami?
Życzymy wielu sukcesów i pozdrawiamy,
Zespół Szpilek po godzinach

bez-nazwy-11

 

Z dumą prezentujemy tematy prelekcji:

Ilona Adamska – modelka i fotomodelka, wydawca trzech magazynów tematycznych i pisarka. Ilona wie, jak wyzwolić w kobiecie jej naturalną siłę i moc, pokaże jak stać się silną liderką. – „Z kobiecą siłą na sam szczyt” 

Grażyna Białopiotrowicz trener biznesu i rozwoju osobistego, autorka i realizatorka wielu programów szkoleniowych. Opowie o rozwoju własnym oraz z dziedziny kreowania pozytywnego wizerunku – „Kostium kobiety biznesu”

Katarzyna Twarowska Prezes Fundacji Liderek Biznesu, publicystka w Forbes.pl. Szczęśliwa żona i matka trójki dzieci, coach i trener opowie jak łączyć biznes z kolejnymi życiowymi rolami czyli żony i matki „Liderka w domu i pracy”

Klaudia Pingot coach i mówca motywacyjny, jej „SpecBabka. Uwolnij w sobie kobiecą moc” to materiał o energii i powiększaniu wiary w siebie – Pięć strategii na silną osobowość w biznesie” 

Ewa Łukasiewicz założycielka firmy FLOW, opowie o wychodzeniu ze strefy komfortu, spełnianiu swoich marzeń. Mówi, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie. – „Równowaga w domu i pracy” – 

Aleksandra Budzyńska – Pani Swojego Czasu. Trener zarządzania czasem, blogerka, właścicielka firmy. Uczy kobiety jak zapanować nad swoim czasem. „24 godziny z życia kobiety”

Olga Barej – piosenkarka, finalistka X Factor, opowie ciekawostki z życia artystki wokalnej a może nawet zaśpiewa kilka przebojów.. 🙂 „Śpiewająco o sukcesie”

Nasi Goście
prelegentki1
Opinie uczestniczek Szpilkowych spotkań

Poznaj opinie Uczestniczek dotychczasowych spotkań, konferencji i eventów zorganizowanych przez Szpilki po godzinach!

Anita WiesiołekSerdeczność, energia, radość, optymizm i motywacja by wykrzesać z każdej z nas chęć do działania – nigdzie nie znajdziecie takiego zastrzyku pozytywnego myślenia. To nie red bull dodaje skrzydeł, to Szpilki po godzinach !!!!

Kamila Bannach-Kądziałko  – Wspaniałą kobietą jesteś i wspaniałą atmosferę tworzysz 🙂 Wszystkim polecam Twoje konferencje i aż szkoda, że już się skończył ten cykl. Niezmiernie ucieszyła mnie wiadomość, że od wrzenia kolejny :)”

♥ Agnieszka Sochar – „Chciałabym Ci bardzo podziękować za cykl konferencji. Za odwagę i siłę, którą one mi dawały. I choć nie mogłam być na każdej, to cieszę się z tych, na których byłam. Przekonałam się, ze kobieta biznesu – to nie tylko ta twarda herszt-baba. To są normalne, zwykłe kobiety.A jednocześnie niezwykłe.  Poznałam kilka osób,z którymi „coś wyjdzie” :), a może nawet przyjaciół. Nie tylko biznesowych.”

♥ Ewa Łukasiewicz  – Bardzo ciepła i wesoła atmosfera, inspirujące wykłady, ciekawe warsztaty, mnóstwo nowych kontaktów, które utwierdzają nas w przekonaniu, że nie jesteśmy same 🙂 „

Małgorzata SzulińskaSzpilki to wyjątkowy event – niesłychanie różnorodny, oferujący bardzo szeroki wachlarz tematyczny, zawsze jest coś i dla ducha i dla ciała, panuje cudna atmosfera, Tobie nie schodzi uśmiech z twarzy. Byłam uczestniczką i wystawcą i w obu tych przypadkach byłam pod wrażeniem profesjonalizmu, logistyki, zaopiekowania. Nie wiem jak to robisz, że udaje Ci się za każdym razem osiągnąć tak wysoki poziom ale pewne jest jedno: jeśli ktoś szuka inspiracji na Szpilkach znajdzie ją na bank!!! Ja będę na pewno – tym razem jako uczestniczka. Pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejne Szpilki – nie mogę się doczekać 🙂 „

Kasia Konior„Pozytywna energia w każdym kącie, ciekawe, motywujące wykłady, wiele inspiracji biznesowych i nie tylko, sympatyczna atmosfera, świetne kobiety.. ja wrócę na pewno 🙂 „

Dagmara JędrzejewskaSuper atmosfera, kontakty prywatne i zawodowe, super energia i uśmiech Matki Założycielki 😀 „

Aneta SikorskaMiło i pożytecznie spędzamy czas 🙂 Fajnie się bawimy i chętnie wracamy.”

Joanna Czarna TrojanowskaPrzychodzimy, bo jest super! Możemy nacieszyć oczy, uszy i serca ! Kochamy to i chcemy więcej !!! 🙂 „

Katarzyna – „Pragnę serdecznie podziękować za organizację tak wspaniałego przedsięwzięcia jakim była I konferencja kobiet biznesu. Chłonęłam każde słowo, jestem ogromnie wdzięczna za to, że miałam możliwość wzięcia udziału w tak silnym energetycznie i inspirującym wydarzeniu, Dla mnie to nowe doświadczenie, doskonale wpisujące się w moje potrzeby. Byłam tak silnie naładowana, że nie mogąc wygadać się od razu po powrocie do domu i wyładować swoich emocji, zwyczajnie nie mogłam zasnąć. Zrobiłam sporo notatek na swój użytek, zamierzam też wrażeniami z tej konferencji podzielić się z moimi koleżankami. Pomysł z grą networkingową uważam za jak najbardziej udany. Jak również dobór Prelegentów był moim zdaniem doskonały. Szczególnie ujęła mnie Pani Anita, będę więc szukała sposobu dotarcia do niej.”

Beata – „Bardzo dziękuję za wczorajszą konferencję. Nie jestem w stanie nawet Pani powiedzieć ile mi to dało, ile kontaktów nawiązała. To jest super pomysł.”

Agnieszka – „… Chciałam również podziękować za konferencję wtorkową na której byłam. Wyniosłam z niej dużo pozytywnej energii, siły do dalszego działania, motywacji. Wiary, iż mimo to, że czasem jest ciężko i nie zawsze różowo to warto działać i realizować swojej cele krok po kroku. Wierzę , że zarówno ja, jak i inne Panie obecne na konferencji zrealizujemy swoje plany, osiągniemy sukces, zbudujemy dobrze prosperujące firmy 🙂 To co Pani robią jest bezcenne! :)”

Kamila – „Było to moje pierwsze spotkanie w kobiecym gronie w celi nie związanym z moją pracą na etacie, a w celu nawiązania relacji do mojego biznesu. Byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona, że dziewczyny z chęcią rozmawiają, pytają, wymieniają się wizytówkami. Wykłady ciekawe merytorycznie, prowadzący jak najbardziej na +.”

f4a1913

Informacje ogólne

Do kogo kierowany jest cykl?

Konferencje kierowane są do właścicielek mikro i małych firm i kobiet, które mają już swoją działalność i potrzebują PRAKTYCZNEJ WIEDZY z zakresu prowadzenia własnego biznesu i NARZĘDZI, z których Uczestniczki będą mogły korzystać samodzielnie w swoich firmach, domach lub związkach.

Czym różnią się nasze spotkania od innych?

Tym, że nie będziemy czarować, powiemy o tym, co tak NAPRAWDĘ wiąże się z prowadzeniem własnego biznesu. Wykłady i prelekcje przeplatać będą wiedzę pochodzącą z doświadczeń Prelegentów i Gości, ich przemyślenia z tym związane, oraz zestaw praktycznych narzędzi niezbędnych do założenia, rozwinięcia i prawidłowego funkcjonowania mikro firmy prowadzonej przez kobietę.

Dzięki prawdziwym historiom kobiet – tych, które już osiągnęły sukces, tych, które o to walczą i tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę, Uczestniczki poznają lepiej siebie – swoje mocne i słabe strony. Dowiedzą się, jak można połączyć życie rodzinne i bycie żoną i matką z byciem prężną szefową lub właścicielką jednoosobowej działalności.

Dzięki networkingowi przekonają się, że nie tylko one borykają się z problemami w swojej firmie i że nie są z tym same! Spotkają bratnie dusze, otrzymają wsparcie i przekonają się, że to głównie determinacja i upór w dążeniu do celu, są gwarancją sukcesu. Udowodnimy, że sukces o którym opowiedzą nasze Prelegentki to nie dzieło przypadku ale ciężka praca, która dopiero po dłuższym czasie przynosi oczekiwane efekty.

Na jakie pytania i problemy odpowiemy podczas konferencji?

  1. Przekażemy praktyczną wiedzę i narzędzia – nie powiemy jak powinno być, tylko jak jest.
  2. Ukażemy realia i obnażymy stereotypy – koniec z bajkami o własnej firmie.
  3. Będziemy wpierać i wskazywać konkretne rozwiązania, dzięki prawdziwym historiom kobiet.
  4. Pomożemy odnaleźć się w nowej sytuacji, również tym kobietom, które prowadzą firmę dłużej niż kilka miesięcy.
  5. Pokażemy jak zarabiać, gdzie szukać klientów i jak się wyróżnić na tle konkurencji.
  6. Wskażemy jak zachować równowagę w związku i pracy, tak ważną zwłaszcza w przepełnionym obowiązkami życiu kobiety.
  7. Powiemy o tym, jak walczyć o swoje i zwiększać poczucie własnej wartości.
Organizator

03_kobiece_biznesy_140121

Organizatorem wydarzenia są Szpilki po godzinach – ogólnopolska platforma rozwoju osobistego i zawodowego (Szpilki w biznesie) dla kobiet, której sukcesy i osiągnięcia sięgają początków 2012 roku. Celem inicjatywny jest motywowanie i inspirowanie kobiet do zmian, poprzez organizację ciekawych eventów, konferencji i spotkań. Dzięki naszym wydarzeniom Panie znajdują czas dla siebie i dbają o własne potrzeby. Aktywności, które organizujemy mają na celu uświadomienie kobiet, że warto być zdrową egoistka i dbać o własny rozwój.

2015-06-23-rodzina-i-biznes-plakat-ogolny7

 

Podziel się: