loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Biznesowe Szpilki w listopadowym wydaniu

Biznesowe Szpilki w listopadowym wydaniu

24 listopada 2016 /

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/tz-plus-gallery/album_front_end.html.php on line 7

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/tz-plus-gallery/album_front_end.html.php on line 7

W listopadzie 2016 wzięłam udział jako Prelegentka w dwóch świetnych spotkaniach kierowanych do przedsiębiorczych kobiet.

1. 15 listopada dziewczyny z AIP i Business Link zorganizowały VI spotkanie Włącz się do gry – rozwój i networking dla kobiet. Podczas 40 minutowej prelekcji starałam się odpowiedzieć na pytanie „Co zrobić, by biznes oparty na społeczności przynosił nie tylko frajdę, ale i zyski”. Kilkadziesiąt kobiet zgromadzonych na sali aktywnie brało udział w spotkaniu nie tylko zadając mi pytania, ale udzielając się na przerwie networkingowej i biorąc udział w aktywnościach przygotowanych przez organizatorki.

Atmosfera wspaniała, prowadzące bardzo profesjonalne, a całość bardzo inspirująca. Oby więcej takich spotkań dla kobiet pojawiało się na rynku 🙂

Cykl spotkań „Włącz się do gry” ma na celu:
– pobudzenie pozytywnej energii,
– zainspirowanie i zaktywizowanie do działania,
– poznanie nowych przedsiębiorczych kobiet,
– zdobywanie kontaktów biznesowych,
– wymianę najlepszych praktyk rozwojowo – biznesowych,
– nawiązanie grupy wzajemnego wsparcia w rozwoju i rekomendacji własnych usług,
– wzmocnieniu świadomej decyzji, że to co masz zależy tylko od Ciebie.

 

2. 16 listopada w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbyło się Listopadowe spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam w Grodzisku Mazowieckim. Przedstawiłam na nim „10 rad dla początkujących (i nie tylko) biznes mam. Dzieciaki biegały po sali, a mamy z zainteresowaniem śledziły przebieg wydarzenia. Było bardzo miło i przyjemnie, a ja ja zostałam bardzo ciepło przyjęta nie tylko przez organizatorkę Monikę Jędrzejewską-Wiergiles, ale i przez uczestniczki wydarzenia. Klimat spotkania doskonale widać na zdjęciach 🙂

Klub Przedsiębiorczych Mam jest dla kobiet, które chcą znaleźć sposób na połączenie swoich pasji, pracy i macierzyństwa lub szukają wymarzonej pracy. Dzięki programowi Mamy zyskują motywację, wsparcie oraz kontakty, zaczynają realizować swoje cele, zakładają firmy i realizują swoje projekty.

Wspaniale było spotkać się z fajnymi, przedsiębiorczymi babkami 🙂
Alicja

Podziel się: