loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja ze spotkania z Alicją Rudnicką „Moja droga na Szpilkach”

Relacja ze spotkania z Alicją Rudnicką „Moja droga na Szpilkach”

9 grudnia 2014 /

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/tz-plus-gallery/album_front_end.html.php on line 7

banerspg1-bez-napisow

9 grudnia 2014 roku odbyło się kolejne, Szpilkowe wydarzenie pt.: „Moja droga na Szpilkach”. Było to wyjątkowe spotkanie z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach, doświadczoną menadżerką, która przez siedem lat poszerzała swoje kompetencje w dziedzinie zarządzania projektami i zespołem. Porzuciła korporację, by spełnić swoje marzenie: stworzyć ogólnopolską platformę rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet. Spotkania i wydarzenia przez nią organizowane to nie tylko rozwój osobisty. To także szereg inspiracji dla kobiet, które myślą o założeniu własnej firmy i jej rozwoju i to właśnie one skłoniły ją do tego, by podzielić się swoimi doświadczeniami.

Szpilki po godzinach od 3 lat inspirują kobiety do zmian i wspierają ich rozwój osobisty i biznesowy. Jak zaczęła się ta przygoda? Skąd pomysł na taki biznes? Co lub kto stoi za sukcesem tej inicjatywy? Na te i szereg innych pytań, Alicja odpowiedziała kilkunastu osobom, które pojawiły się na spotkaniu. W kameralnej, przyjaznej atmosferze uczestniczki dzieliły się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat prowadzenia własnej firmy i słuchały odpowiedzi na pytania, które zadały prowadzącej przed spotkaniem, oto kilka z nich:

Mariola M. – Alicja, jestem bardzo ciekawa, ile czasu poświęcasz obecnie swojej firmie – dziennie, tygodniowo, a ile poświęcałaś, kiedy zaczynałaś swój „szpilkowy” biznes? Jeśli jest jakaś różnica, to z czego ona wynika (z lepszej organizacji, większej liczby współpracowników, umiejętności delegowania zadań…)?

Sylwia G. – Ala, a ja chętnie posłucham o tym jak walczyłaś z przeciwnościami, problemami, które się pojawiały i jak im się nie poddałaś.

Sylwia B. – Chętnie dowiem się jak planujesz swój czas, jak wyznaczasz cele i czy w twoich działaniach biznesowych jest przestrzeń na spontaniczne aktywności.

Joanna Z. – Jakie wyzwania były najtrudniejsze w realizacji projektu?

Kasia W. – Co lub kto był Twoim motywatorem, co Cię uskrzydlało w rozwijaniu firmy i spełnianiu sukcesu Szpilek?

Marta J.  – Alicja, ciekawa jestem co lub kto Cię inspiruje? W jaki sposób dbasz o swój rozwój? Jak inwestujesz w siebie? Czy masz mentora/coacha, kogoś, kto Cię wspiera w stawianiu kolejnych kroków (śmiem twierdzić, że do tej pory chyba wszystkich udanych)

Małgorzata Sz. – Jakie są Twoje marzenia, plany zawodowe? Taki CEL celów?

Iwona H. – A czy planujesz jakąś ekspansję do jakiś innych miast w Polsce? Jak dobierasz ludzi do współpracy, jak ich zjednujesz, jak ich integrujesz, że zarażają się Twoją pasją?

Justyna K. – Wydaje się, że jesteś pionierką w tej branży – jak to jest kiedy inni kopiują Twoje pomysły? Jak to jest być liderem?

Mariola M. – Mam jeszcze jedno pytanie: jak reagują na Twój sukces znajomi? Gratulują, zazdroszczą, ale dobrze życzą, czy są zawistni i życzą jak najgorzej? Czy wszyscy znajomi i przyjaciele, których miałaś na początku swojej drogi do sukcesu, przetrwali do dziś?

W atmosferze inspirującej rozmowy, wymieniłyśmy się doświadczeniami i spędziłyśmy miło czas. Obowiązywały: pozytywne nastawienie, otwarta postawa, … dużo swobody, luzu i uśmiechu! 🙂

Podziel się: