loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja z XIII edycji eventu „Szpilki z klasą!”

Relacja z XIII edycji eventu „Szpilki z klasą!”

29 czerwca 2014 /

2014-06-28-Szpilki-z-klasą-baner-FB

28 czerwca 2014, odbyła się kolejna, XIII już edycja spotkania dla kobiet pt Szpilki z klasą! Tematyka zagadnień poruszanych podczas wydarzenia dotyczyła rozwoju osobistego i biznesów prowadzonych przez kobiety. Na liście Gości specjalnych znaleźli się m.in.: Ilona Adamska właścicielka agencji wydawniczo-promocyjnej ID MEDIA, agencji PR, wydawca i redaktor naczelna magazynów Imperium Kobiet, Law Business Quality i Egypt Exlusive, Iwona Kossmann autorka i właścicielka marki Kossmann, Klaudia Pingot trener rozwoju osobistego, coach i autorka książek „SpecBabka” i FitMIND i Piotr Surmacki Prezes spółki Fachowcy.pl Ventures SA. Poza strefą rozwoju uczestniczki mogły skorzystać m.in. z: usług specjalistów wizerunku w strefie beauty, profesjonalnych sesji zdjęciowych, a także zrobić zakupy na Targowisku kobiecych biznesów.
5h, 500m2, 50 kobiecych biznesów, ponad 15 warsztatów i wykładów, przeszło 350 Uczestniczek – takie wydarzenia organizują tylko Szpilki po godzinach!

Wydarzenie, już po raz drugi odbył się w budynku Millennium Plaza na pl. Zawiszy w Warszawie. Dobra lokalizacja, wysoki standard przestrzeni Golden Floor i niezwykła panorama Warszawy widziana z 26 piętra, przyczyniły się do niezwykłej atmosfery, która zawsze towarzyszy Szpilkowym spotkaniom.

 

Pierwsze wykłady i warsztaty rozpoczęły się o godzinie 11.30. Założycielka Szpilek po godzinach i Organizatorka wydarzenia, Alicja Rudnicka, przywitała Uczestniczki i przekazała głos Piotrowi Surmackiemu, Prezesowi firmy Fachowcy.pl, jednemu z Partnerów tej edycji wydarzenia. Od tej chwili do godziny 15.30 Prelegenci i Goście wygłaszali Prelekcje, dostarczając wiedzy, inspiracji i motywacji do działania, kierując swoje przemówienia do grupy kilkudziesięciu kobiet znajdujących się na sali wykładowej. Jedno z wystąpień przeprowadziła firma Philips, Sponsor tej edycji wydarzenia. Firma poruszyła tematy związane z nadchodzącymi trendami dotyczącymi stylizacji fryzur, o których opowiedzieli Styliści z salonu Jagi Hupało, a także przedstawiła Uczestniczkom innowacyjne urządzenia IPL do domowej depilacji, a także szczoteczkę do czyszczenia twarzy VisaPure.

Podczas wystąpienia Alicji Rudnickiej, założycielki i liderki Szpilek po godzinach, Uczestniczki miały okazję zapoznać się znową odsłoną projektu. W ramach kolejnego etapu rozwoju, powstała ogólnopolska platforma rozwoju dla kobiet, umożliwiająca m.in. zaprezentowanie swojej firmy w Katalogu kobiecych biznesów, czy przystąpienie do Klubu Szpilek po godzinach. Na stronie znalazły się również takie pozycje jak: wywiady z właścicielkami firm, blog i forum, a także szereg warsztatów, konferencji i inspiracji skierowanych do kobiet, które chcą od życia więcej! Więcej informacji na stronie: www.szpilkipogodzinach.pl

Prelekcje poprowadziły również Panie: Ilona Adamska, Iwona Kossmann, Klaudia Pingot, Agnieszka Sochar, Agnieszka Piesto i Agnieszka Malarz. Autorki przemówień inspirowały Uczestniczki do zmian, ukazały różne oblicza porażek i sukcesów, a także uczyły, opowiadając o sobie, swoich doświadczeniach. Nie zabrakło także wiedzy merytorycznej i konkretnych narzędzi i zasad, dzięki którym łatwiej i skuteczniej jest wprowadzać zmiany i dokonywać wyborów.

Równocześnie, w 3 mniejszych salach odbywały się warsztaty, na które Uczestniczki miały możliwość zapisać się podczas rejestracji. Wśród tematów szkoleń znalazły się m.in.: „Grzeczna dziewczynka mówi dość” autorstwa Marty Jagodzińskiej, czy „Moja zawodowa moc” Olgi Szyszki.

W pozostałych pomieszczeniach na Uczestniczki czekał ogrom atrakcji skierowanych do kobiet. Na Targowisku kobiecych biznesów była możliwość zakupu ciekawych produktów – ubrania, dodatki, akcesoria do domu, suplementy diety, kosmetyki, książki, a nawet świece i wachlarze, a także skorzystania z interesujących promocji i usług tj.: sesje coachingowe, porady numerologiczne, doradztwo biznesowe.

Szeroki wachlarz możliwości oferowała również strefa beauty: makijaże, stylizacje fryzur, porady stylistów, porady trychologa, masaże, metamorfozy i sesje zdjęciowe. Panie mogły również skorzystać z usług profesjonalnych brafiterek i zakupić bieliznę dobraną na miejscu. Wśród Wystawców znalazły się również firmy oferujące usługi cateringowe, które zapewniły przekąski i napoje wszystkim Uczestniczkom eventu.

Na stanowisku Sponsora wydarzenia firmy Philips, przez cały czas trwania spotkania odbywały się konkursy z ciekawymi nagrodami. Uczestniczki mogły również dokonać zakupu wybranych produktów w obniżonych cenach. O Uczestniczki zadbała również firma Oshee, drugi Sponsor wydarzenia, zapewniając napoje z serii Oshee PINK, które dostępne były bezpłatnie we wszystkich wariantach smakowych, a także firma Miraculum, która ufundowała zestawy kosmetyków dla każdej Pani uczestniczącej w evencie!

Podczas eventów Szpilki z klasą! mile widziane są również mamy, które nie mają z kim zostawić swoich pociech. Przez cały czas trwania spotkania dostępny jest bezpłatny Kącik malucha, w którym Animatorki dbają o dobrą zabawę i edukację podopiecznych, dzięki czemu Uczestniczki mogą bez ograniczeń korzystać z atrakcji dla nich przygotowanych. W Kąciku malucha odbywają się również sesje zdjęciowe dedykowane maluchom i ich mamom.

Na oficjalne zakończenie spotkania zapraszane są wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu, w tym również Panie prezentujące swoje firmy na Targowisku kobiecych biznesów. W przyjaznej atmosferze przekazane zostały podziękowania, informacje o kolejnych wydarzeniach, i co najważniejsze, nagrody z konkursów organizowanych przed eventem, a także drobne upominki od Partnerów.Główne nagrody ufundowała firma Philips, Sponsor XIII edycji wydarzenia Szpilki z klasą! Spotkanie zakończyła Alicja Rudnicka, zapraszając Uczestniczki na kolejną edycję wydarzenia, które odbędzie się już we wrześniu 2014 w Warszawie.

Sponsorami wydarzania zostały firmy PHILIPS i OSHEE

Szpilki_z_klasa_13_15

Podziel się: