loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja z Kina na obcasach w Multikinie

Relacja z Kina na obcasach w Multikinie

14 kwietnia 2015 /

news-kno-kwiecien

Kino na obcasach już na stałe wpisało się w harmonogram spotkań Szpilek po godzinach. 14 kwietnia Szpilki po raz kolejny przygotowały atrakcje przed seansem, tym razem w Multikinie Złote Tarasy.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinę wcześniej niż zazwyczaj, czyli o godzinie 19.00. Zmieniło się także miejsce, wszystkie atrakcje, odbyły się w Klubie 35 mm na 3 piętrze Multikina Złote Tarasy, a nie jak zwykle w sali kinowej. Wieczór rozpoczął się od prezentacji modelki, która miała przejść, długo zapowiadaną metamorfozę. Osobą, która poddała się przemianie była Karin Lesiak.

Podczas gdy fryzjerka, stylistka i makijażystka rozpoczęły przemianę Karin, na scenę weszła Agnieszka Jurczak ze studia Pole Dance Project. Jak zwykle na widok efektownego tańca, widzom zapierało dech w piersiach! Taniec na rurce jest bardzo imponujący i piękny, a ponadto jest to jedna z najlepszych aktywności fizycznych, bo angażuje ponad 90% mięśni naszego ciała. Nie zabrakło również mini-lekcji pole dance – odważne ochotniczki poradziły sobie świetnie na scenie, co nagrodzone zostało gromkimi brawami!

W czasie trwania wydarzenia miała miejsce także degustacja win kalifornijskiej marki Barefoot. Można było spróbować kilku rodzajów win, a także dowiedzieć się czegoś więcej na temat marki. ViSalus natomiast zapewnił degustację smacznych i zdrowych owocowych szejków.

Następnie przyszła pora na bardzo oczekiwaną prezentację efektów metamorfozy. Same za siebie mówiły westchnienia Pań z publiczności, które Karin wzbudziła przechodząc przez salę. Monika Banaszkiewicz z Imagine Yourself odpowiedzialna za fryzurę, Kasia Konopa z Pink Mink Studio która wykonała makijaż i Karolina Wieczorek SzafaGra osobista stylistka, dokonały przepięknej przemiany! Uśmiech modelki, dumne autorki  i prawdziwy zachwyt zebranych Pań nie pozostawiły żadnych wątpliwości – metamorfoza wykonana w 25 minut wyszła rewelacyjnie!

Na koniec wszyscy przenieśli się do sali kinowej, gdzie Alicja Rudnicka opowiedziała szerzej o działalności Szpilek po godzinach i o Szpilkach w biznesie, a po jej prezentacji nastąpiło długo oczekiwane losowanie nagród. Uśmiechom i okrzykom radości nie było końca – Partnerzy zadbali o naprawdę atrakcyjne nagrody. Wisienką na torcie była cyfrowo odnowiona Pretty Women – czy wyobrażacie sobie lepsze zakończenie kobiecego wieczoru?

Zapraszamy na kolejne spotkanie Kina na obcasach i Szpilek po godzinach, które odbędzie się już 12 maja! Tym razem zapraszamy do Multikina na Ursynowie 🙂

Podziel się: