loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja z Kina na obcasach w Multikinie

Relacja z Kina na obcasach w Multikinie

10 marca 2015 /

KNO-Plansza-z-logo-SPG-640x1024

Szpilki po godzinach w ramach współpracy z Multikinem po raz kolejny były głównym partnerem Kina na Obcasach. 10 marca prezentowały siebie i swoich Partnerów w wypełnionym po brzegi Multikinie Targówek – sprzedano ponad 300 biletów! Tak jak ostatnio rozpoczęła Alicja Rudnicka, opowiedziała o Szpilkach po godzinach i Klubie Szpilek po Godzinach, czyli strefach związanych z rozwojem osobistym i czasem wolnym, oraz o Szpilkach w Biznesie, czyli o kobiecych biznesach, które wspiera.

Po Szpilkowym wstępie głos przejęła Beata Jakubowska, która po sprawdzeniu, które z Pań mają prawo jazdy i jak z niego korzystają, zaprosiła te mniej pewne siebie, ale też tak zwane „piratki drogowe” ? , do swojej nietypowej szkoły jazdy. Off-fear kobieca szkoła 4×4 proponuje sprawdzenie się w terenie. Duże samochody i off-roadowe warunki pomagają pozbyć się lęków związanych z prowadzeniem samochodu, a wspomnianym „piratkom” dają szansę wykazania się w trudnych warunkach.

Po wystąpieniu Beaty kompletnie zmienił się klimat, bo kolejna kobieca firma zajmuje się skrajnie odmienną dziedziną niż błoto i konie mechaniczne. Dziewczyny z Pole Dance Project rozpoczęły swoją prezentację od pokazu pięknego tańca na rurze. Prawie każda figura wywoływała brawa publiczności. Na mini-lekcję przeprowadzoną zaraz po pokazie, zgłosiły się dwie odważne Panie i nauczyły się jak wykonać jedną z podstawowych figur, czyli flagę.

Przed filmem jak zwykle rozdano mnóstwo nagród, m.in. roczne członkostwo w Klubie Szpilek po godzinach i zaproszenia na najbliższe, już VI spotkanie Klubu, Off-fear rozdał vouchery uprawniające do zniżki, a Pole Dance Project darmowe treningi indywidualne. Tradycyjnie już wieczór upłynął bardzo miło, a francuska komedia „Seks, miłość i terapia” była świetnym zwieńczeniem kolejnego spotkania Szpilek po godzinach i Kina na obcasach.

Podziel się: