loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja z Kina na obcasach w Multikinie

Relacja z Kina na obcasach w Multikinie

10 lutego 2015 /

KnO-luty_To-własnie-seks-640x1024

10 lutego w Multikinie Ursynów odbyło się kolejne kobiece spotkanie z cyklu „Kino na Obcasach”. Organizatorzy jak zwykle zapewnili uczestniczkom wiele atrakcji jeszcze przed samym seansem. Głównym partnerem wieczoru były Szpilki po godzinach. Ich założycielka i liderka, Alicja Rudnicka, rozpoczęła spotkanie opowieścią o „Szpilkach”. „Szpilki po godzinach” to przestrzeń stworzona specjalnie dla kobiet. W ramach spotkań Szpilek po godzinach zapewnia możliwość rozwoju osobistego, a w strefie Szpilek w biznesie wzajemnie inspirują się i wspierają kobiece firmy.

To spotkanie również miało na celu wsparcie innych przedsiębiorczych kobiet i w myśl tego założenia, mikrofon przejęła właścicielka Pracowni Sukcesu Justyna Kwiatkowska. Justyna opowiedziała o tym czym zajmuje się na co dzień – jest coachem i trenerem motywacji oraz przedstawiła swój program Zadbana Finansowo. To 3 miesięczny warsztat, który pomaga kobietom zmienić negatywne przekonania związane z pieniędzmi i uczy jak zarabiać więcej w zgodzie ze sobą.

Kolejna firma, która prezentowała się w czasie tego wieczoru, proponuje kobietom zmierzenie się z jazdą off-roadową i dużymi samochodami. Off-fear kobieca szkoła 4×4 pomaga oswoić lęki i poprawić swoje umiejętności prowadzenia samochodów. Beata Jakubowska zaprezentowała krótki film z jednego ze szkoleń – przed Paniami stawia nie lada wyzwania – górki, dołki i mnóstwo błota. Na każdym ze zdjęć jest też mnóstwo uśmiechu.

Po rozwoju osobistym, po mierzeniu się ze swoim lękami, przyszła pora na coś dla urody. Monika Banaszkiewicz opowiedziała nam o swoim salonie fryzjerskim Imagine Yourself gdzie poza kompleksowym zadbaniem o włosy klientek, pomaga im odnaleźć siebie.

Tę część Kina na Obcasach tradycyjnie już zakończyło przekazanie nagród, było ich mnóstwo, a między innymi znalazły się: 2 vouchery na roczne członkostwo w Klubie Szpilek po godzinach o wartości 590 zł każdy; 3 vouchery na bezpłatną konsultację on-line „Zadbana Finansowo” w Pracowni Sukcesu; Off-fear ufundował voucher na szkolenie o wartości 300-1000 pln (w zależności od szkolenia) i 20 kuponów z rabatem 200 pln na wybrane szkolenie; natomiast Imagine Yourself zapewniło vouchery dla wszystkich Pań biorących udział w seanse, o wartości 50 pln każdy i 3 vouchery na pełną metamorfozę fryzury.

Po konkursach został już tylko do obejrzenia film. Tym razem była to słodko-gorzka komedia „To właśnie seks”, ciekawy film o relacjach damsko-męskich i o tym, do czego może nas zaprowadzić realizowanie swoich fetyszy seksualnych… Polecamy!

Kolejne spotkanie ze Szpilkami w Multikinie już 10 marca na Targówku, do zobaczenia!

Podziel się: