loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja z IX edycji eventu „Szpilki wymiatają z szafy!”

Relacja z IX edycji eventu „Szpilki wymiatają z szafy!”

27 kwietnia 2013 /

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/tz-plus-gallery/album_front_end.html.php on line 7

Banner-fb

27 kwietnia 2013 roku odbyła się IX edycja spotkania dla kobiet pt. „Szpilki wymiatają z szafy”! Motywem przewodnim tego wydarzenia było zarówno tytułowe wymiatanie z szaf czyli wiosenne oddawanie, sprzedawanie lub wymiana ubrań oraz dodatków jak i promowanie przedsiębiorczości kobiet poprzez Targowisko kobiecych biznesów.

Event rozpoczął się punktualnie o 11:00 w przestronnych i nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach Studia 4Piętro! Na 50 pierwszych uczestniczek czekały torby z upominkami, ufundowane przez Partnerów tej edycji wydarzenia: Revitacell, Pevonia, Bielenda Professional, Lirene.

Gościem specjalnym wydarzenia była Pani Ilona Felicjańska, autorka thrillera erotycznego pt. „Wszystkie odcienie czerni”. Uczestniczki miały niepowtarzalną okazję aby zamienić parę słów z jedną z najsłynniejszych polskich modelek, zakupić jej książkę oraz zdobyć autograf.

Na uczestniczki spotkania czekały trzy warsztaty rozwojowe zorganizowane przez Partnera strategicznego Skrzydła Sukcesu. Pierwszy wykład zatytułowany Motywacja: Dlaczego robię to, co robię? Jak się właściwie motywować?”poprowadziły Pani Agnieszka Rogozińska oraz Pani Anita Podgórska reprezentujące Studium Liderek Grup Wsparcia według metody NVC. Kolejna prelekcja „Wszystko, co musisz wiedzieć, aby promować i zarabiać na blogu” wygłoszona została przez Panią Joannę Wiejak reprezentującą Akademię Przedsiębiorcy.Na koniec swoją mowę na temat „Jak zostać królem przemówień?” wygłosili Klaudia Pingot i Marek Giętkowski z Conrad Institute.

Nie mogło zabraknąć strefy beauty! To tutaj Panie mogły uzyskać cenne porady stylisty oraz zaczerpnąć inspiracji u specjalisty od makijażu lub fryzjera.

Następnie pięknie wystylizowane miały możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej, która była zagwarantowana w cenie biletu. Niecodzienną a zarazem kameralną scenografię do zdjęć stanowiło zachwycające, białe łóżko z baldachimem, gdzie kobiety mogły poczuć się jak prawdziwe modelki i poddać próbie granice swojej wstydliwości.

Wielką atrakcją spotkania okazali się wystawcy oraz ich oferta, a największym zainteresowaniem cieszyli się m. in.: Aleksandra Izabela Biżuteria i dodatkiCukiernia Kosmetyczna CANDY’s Co. z kosmetykami do kąpieli w kształcie słodyczy, Drobiny Czasu prezentujące zegarki-wisiory w stylu vintage, Dream Skin oferująca szminki LipSense oraz wielu innych.

Nie mogło zabraknąć również Kącika malucha, w którym mamy mogły zostawić swoje pociechy pod opieką profesjonalnych Animatorek, które przez cały czas trwania eventu czuwały nad bezpieczeństwem i zapewniały atrakcje maluchom tam pozostawionym.

Na zakończenie eventu przed godziną 15:00 Uczestniczki zostały zaproszone przez Organizatorkę Panią Alicję Rudnicką oraz Partnerów rozstrzygnięcie konkursu w którym główną nagrodą była bransoletka firmy Apart. W miłej atmosferze przekazane  zostały pozostałe upominki oraz podziękowania dla Pań uczestniczących w wydarzeniu i Partnerów.

Logotypy

Podziel się: