loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #34 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #34 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

30 maja 2017 /

Dnia 30 maja 2017 r., odbyło się #34 bzinesowe spotkanie SPG. O tym jak być szczęśliwą kobietą opowiadała Justyna Krawczyk,  pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach, absolwentka Style Coaching Institute w Londynie, założycielka marki Jak Być Szczęśliwą Kobietą. Pomaga kobietom w odnalezieniu własnego stylu, podpowiada jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości.

Jako autorka szkoleń biznesowych z zakresu dress codu oraz szkoleń dla stylistów, Justyna przekazywała uczestniczkom spotkania tajniki nie tylko pięknego wyglądu, ale również wpływu, jaki on wywiera na nasze samopoczucie i co za tym idzie, również na sukcesy zawodowe.

Style Coaching, bowiem obejmuje w swoim obszarze działania dotyczące ciała, jak i umysłu. To proces holistyczny, który koncentruje się na osobie jako całości. Kreując i zmieniając wizerunek zewnętrzny, podnosimy samoocenę i wiarę we własne możliwości. A od tego już tylko krok do sukcesu.

Uczestniczki #34 spotkania spotkały się w Centrum Aktywizacji Społecznej przy ul. Grzybowskiej 4 w Warszawie. Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania Szpilek po godzinach tuż po wakacjach. Mam nadzieję, że Ciebie również nie zabraknie.

Alicja & Szpilkowy Zespół


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: