loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #32 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #32 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

27 lutego 2017 /

Dnia 27 lutego 2017 r. odbyło się #32 biznesowe spotkanie SPG. Zaproszonym gościem była Justyna Kwiatkowska, autorka programu „Zadbana Finansowo” oraz „Sprzedaż empatyczna dla pasjobiznesmenek”.

Podczas spotkania Justyna dzieliła się swoimi doświadczeniami z zakresu prowadzenia biznesu online. Jak sama mówi przeszła długa drogę do miejsca, w którym jest dzisiaj. Jej działalność przeszła wiele etapów, od prowadzenia warsztatów rozwojowych i coachingów dla kobiet (stacjonarnych) do biznesu online.  Zanim poradziła sobie z frustracją i kompletnym brakiem czasu dla siebie i dla rodziny, dokonała wielu zmian w doborze grupy docelowej klientów (aż 5 razy). 

Głównym tematem spotkania było zarabianie we własnej firmie. Nie można było przy tym pominąć tak kluczowych zagadnień jak poczucie własnej wartości , sprzedaż, czy śmiałość.  Justyna pokazała, że pracując nad własnymi przekonaniami, jesteśmy w stanie podnosić nasze „finansowe sufity”, a przy tym zarabiać coraz więcej. 

Po prelekcji w luźnej i przyjaznej atmosferze uczestniczki mogły porozmawiać z Justyną i wymienić się między sobą spostrzeżeniami.

Na #32 spotkaniu uczestniczki rozmawiały o finansach w Studiokawiarni Latający Ogród przy ul. Ludowej 2. Po tak wzbogacającym wydarzeniu już nie mogę się doczekać kolejnego, szpilkowego spotkania. 

Alicja & Szpilkowy Zespół


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: