loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #29 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #29 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

23 listopada 2016 /

23 listopada 2016 roku Szpilki spotkały się po raz 29! Wydarzenie było idealnym zwieńczeniem intensywnego miesiąca. Wzięło udział prawie 50 niesamowitych kobiet, a ja powiadałam o tym, w jaki sposób można budować społeczność wokół własnej marki.

Pomimo tego, że budowanie społeczności to bardzo duże wyzwanie, szczególnie jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem lub nie masz go wcale, to jest to również działanie bardzo potrzebne zarówno przy zaistnieniu na obecnym rynku jak i przy utrzymaniu się na tym rynku. Nie tylko pozwala Ci zaistnieć ze swoim produktem czy usługą, ale również pokazać czym się wyróżniasz.

Oprócz prelekcji był czas na przedstawianie się na forum grupy i networking. Jak zawsze było świetnie, głównie ze względu na fajne uczestniczki, które z otwartością i zaangażowaniem biorą udział w kolejnych Szpilkowych spotkaniach 🙂 Gościł nas Business Link Zebra

To co, widzimy się na kolejnym spotkaniu? 🙂
Alicja & Szpilkowy Zespół


Szpilki w biznesie, przestrzeń dla kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, to im. in.:

Bezpłatna grupa Szpilki w biznesie na portalu Facebook (Aby dołączyć do grupy kliknij TU).

Inspirujące spotkania w realu.

Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie (Więcej informacji kliknij TU)

Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. Szpilki w biznesie to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet! Dzięki połączeniu Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie, właścicielki firm mają szansę prezentować swoje produkty i usługi w gronie ciekawych świata i życia kobiet.

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

Share it: