loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #28 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #28 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

25 października 2016 /

Dnia 25 października 2016 r. na terenie „Business Link” PGE Narodowy odbyło się już #28 spotkanie Szpilek w biznesie. W wydarzeniu wzięło udział 30 kobiet prowadzących swoje firmy i mających co najmniej jedną wspólną cechę – chęć ciągłego rozwoju.

Spotkanie rozpoczęłyśmy od poznania siebie i swoich pasji.

Tradycyjnie też nie zabrakło nam czasu na networking i rozmowy w gronie przedsiębiorczych kobiet.

Tym razem inspirowała nas Małgosia Nowicka, businesswoman, doradca & coach biznesowy, właścicielka Relacje by Nowicka&Co. Mimo że Małgosia woli „robić niż o tym mówić”, opowiedziała nam o zakładaniu firmy, jej rozwoju, relacjach z ludźmi, różnicach w tym co kobiece a co męskie bez owijania w ładne sreberka.

Właścicielka Relacje by Nowicka&Co mówiła o nieprzespanych nocach, zakrętach biznesowych i prywatnych, wyborach nie zawsze prostych. O tym jak być kobietą, ale czerpać z mężczyzn i ich podejścia do biznesu. O pasji do życia i ludzi, która zmienia wszystko dookoła i stawia poprzeczkę ponad chmurami ludzkich wyzwań. Wszak  “W spodniach czy sukience- biznes jest taki sam”. 🙂

Kolejne, bezpłatne spotkanie Szpilek w biznesie już 23 listopada 2016, zapisy ruszą lada chwila.

O zdjęcia ze spotkania zadbały Marta Wasilewska i Anna Gołębiewska Dziękujemy za profesjonalizmem, terminowość i oczywiście piękne zdjęcia 🙂

ZOBACZ GALERIĘ

Alicja & Szpilkowy Zespół


Szpilki w biznesie, przestrzeń dla kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, to im. in.:

Bezpłatna grupa Szpilki w biznesie na portalu Facebook (Aby dołączyć do grupy kliknij TU).

Inspirujące spotkania w realu.

Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie (Więcej informacji kliknij TU)

Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. Szpilki w biznesie to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet! Dzięki połączeniu Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie, właścicielki firm mają szansę prezentować swoje produkty i usługi w gronie ciekawych świata i życia kobiet.

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

Share it: