loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #27 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #27 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

3 października 2016 /

Dnia 3 października 2016 r. na terenie „Business Link” PGE Narodowy odbyło się #27 spotkanie Szpilek w biznesie, ale pierwsze po ponad rocznej przerwie, spotkanie z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach. Pomimo deszczowej aury w wydarzeniu wzięło udział prawie 70 kobiet prowadzących swoje firmy i mających co najmniej jedną wspólną cechę – chęć ciągłego rozwoju.

Spotkanie miało wyjątkowy charakter, nie tylko dlatego, że było to pierwsze wydarzenie po przerwie, było niepowtarzalne również ze względu na treść. Alicja postanowiła wrócić w nowej odsłonie, z nowym podejściem do tego co robi, czego wyrazem była historia, którą opowiedziała. Podzieliła się w niej trudnymi chwilami z życia prywatnego, które doprowadziły m.in. do powstania Szpilek po godzinach. Chciała pokazać powód, źródło jej pomysłu na biznes i powody, dla których chce pomagać kobietom. Nie obyło się bez wzruszeń, Alicja bowiem, opowiedziała bardzo osobistą historię swojego życia. Było o depresji spowodowanej ciężkimi przeżyciami z przeszłości, relacjach z bliskimi jej osobami i postanowieniach, które zmieniły jej życie na lepsze.

„Zamień swoje rany w mądrość” – słowa wypowiedziane przez Oprah i „Możesz wszystko!” – dwie myśli, którymi Alicja pragnęła podzielić się z Uczestniczkami. Pierwsza bardzo spójne z tym, o czym mówiła. Wszystkie trudne chwile zamieniła w doświadczenia, które dziś są źródłem jej siły. Świadomość swoich silnych stron, efekty w postaci spełniających się marzeń i udane życie, które prowadzi dziś, są dowodem na drugie hasło przewodnie spotkania.

Założycielka Szpilek po godzinach uważa, że można osiągnąć wszystko jeśli tylko naprawdę się tego pragnie i nie poddaje przy pierwszej, drugiej czy nawet dziesiątej porażce. Wszystko można zmienić, naprawić, ale trzeba do tego chęci, pracy i wiedzy. Duże zmiany nie przychodzą łatwo, nie dzieją się też z dnia na dzień. Zarówno w życiu jak i w biznesie, należy konsekwentnie realizować siebie i podążać za tym co podpowiada nam serce!

To spotkanie było wyjątkowe również dlatego, że było pierwszym z wielu, które odbędą się w przestrzeniach Business Link PGE Narodowy! Szpilki po godzinach rozpoczynają tym samym współpracę z Business Link, przestrzenią rozwoju biznesu.  Więcej informacji na temat naszego Partnera można znaleźć TU oraz na Facebooku. Zapraszamy do kreatywnych przestrzeni BL, mamy nadzieję na wspólną kawę podczas przerwy w pracy 🙂

Tym wydarzeniem Alicja otworzyła nowy sezon wydarzeń Szpilek po godzinach. Już wkrótce zapraszamy na konferencje i targi, które na nową rozświetlą scenę kobiecych wydarzeń nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce!

Wśród Szpilkowych nowości pojawiły się również konsultacje on-line z założycielką Szpilek po godzinach, a także blog, na którym Alicja pisze do kobiet związanych z jej firmą.

Kolejne, bezpłatne spotkanie Szpilek w biznesie już 25 października 2016, zapisy ruszą lada chwila.

O zdjęcia ze spotkania zadbała Magda Gołda. Ujęła nas profesjonalizmem, terminowością i oczywiście pięknymi zdjęciami 🙂 Polecamy stronę Magdy oraz jej profil na portalu Facebook.

Alicja & Szpilkowy Zespół

Podziel się: