loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #25 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #25 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

24 maja 2016 /

24 maja 2016 r. odbył się #25 event w ramach Szpilek po godzinach. Jak zawsze po niezwykle inspirującej konferencji był też czas na networking i rozmowy z przedsiębiorczymi kobietami.

Spotkanie Szpilek w Biznesie rozpoczęło seminarium, które poprowadziła twórczyni Mo61 PERFUME UME LAB Monika Zagajska. W tym magicznym miejscu każdy może stworzyć własne, spersonifikowane perfumy. Monika jest także autorką toreb Bag to Black. Pracowała jako marketingowiec w firmie Marquard Media i Idea Bank oraz konsultant ds. handlowych w Mediolanie. Tworzenie zapachów traktuje jako zabawę – uważa, że warto wypróbować różne kombinacje, aby uzyskać niepowtarzalną i idealnie dobraną do naszej osobowości kombinację zapachów. Podczas wystąpienia podzieliła się z uczestniczkami swoją historią. Zdradziła sposoby na pokonywanie trudności, które zawsze pojawiają się podczas rozwijania własnego biznesu. Opowiedziała również jakie powinny być idealne perfumy i w jaki sposób je skomponować.

Klubokawiarnia Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła 57 w Warszawie po raz kolejny gościła nas podczas spotkania Szpilek w Biznesie. Mam nadzieję, że spotkamy się  w tak przedsiębiorczym gronie również na kolejnym evencie, który odbędzie się już 28 czerwca 2016 r. Do zobaczenia na #26 spotkaniu Szpilek w Biznesie!

Alicja


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: