loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #25 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #25 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

24 maja 2016 /

24 maja 2016 r. odbył się #25 event w ramach Szpilek po godzinach.  Jak zawsze po niezwykle inspirującej konferencji był też czas na networking i rozmowy z przedsiębiorczymi kobietami.

Spotkanie Szpilek w Biznesie rozpoczęło seminarium, które poprowadziła twórczyni Mo61 PERFUME UME LAB Monika Zagajska. W tym magicznym miejscu każdy może stworzyć własne, spersonifikowane perfumy. Monika jest także autorką toreb Bag to Black. Pracowała jako marketingowiec w firmie Marquard Media i Idea Bank oraz konsultant ds. handlowych w Mediolanie. Tworzenie zapachów traktuje jako zabawę – uważa, że warto wypróbować różne kombinacje, aby uzyskać niepowtarzalną i idealnie dobraną do naszej osobowości kombinację zapachów. Podczas wystąpienia podzieliła się z uczestniczkami swoją historią. Zdradziła sposoby na pokonywanie trudności, które zawsze pojawiają się podczas rozwijania własnego biznesu. Opowiedziała również jakie powinny być idealne perfumy i w jaki sposób je skomponować.

Klubokawiarnia Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła 57 w Warszawie po raz kolejny gościła nas podczas spotkania Szpilek w Biznesie. Mam nadzieję, że spotkamy się  w tak przedsiębiorczym gronie również na kolejnym evencie, który odbędzie się już 28 czerwca 2016 r. Do zobaczenia na #26 spotkaniu Szpilek w Biznesie!

Alicja


Szpilki w biznesie, przestrzeń dla kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, to im. in.:

Bezpłatna grupa Szpilki w biznesie na portalu Facebook (Aby dołączyć do grupy kliknij TU).

Inspirujące spotkania w realu.

Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie (Więcej informacji kliknij TU)

Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. Szpilki w biznesie to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet! Dzięki połączeniu Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie, właścicielki firm mają szansę prezentować swoje produkty i usługi w gronie ciekawych świata i życia kobiet.

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Share it: