loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #24 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #24 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

26 kwietnia 2016 /

26 kwietnia 2016 r.  w ramach inicjatywy Szpilki po godzinach, uczestniczyłyśmy w #24 spotkaniu Szpilek w Biznesie. Jak zawsze otrzymałyśmy dawkę porządnej motywacji do działania i mnóstwo inspiracji.  

Spotkanie rozpoczęła konferencja Ewy Dudzic – współwłaścicielki firmy Phenicoptere Sp. z o.o. oraz pomysłodawczyni innowacyjnej rękawicy do demakijażu Glov. Wraz z Moniką Żochowską (drugą współwłaścicielką Phenicoptere Sp. z o.o.) zdobyły dwie nagrody w konkursie Bizneswoman Roku 2015 w Polsce. Ich produkty, które znane są na czterech kontynentach, trafiły na listy bestsellerów m.in. we Francji i Szwajcarii. Ewa opowiedziała nam historię swojego biznesu oraz zdradziła w jaki sposób osiągnęła tak ogromny sukces. Udzieliła również cennych wskazówek w zakresie rozwoju firmy i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań.

Po konferencji przyszedł czas na networking oraz rozmowy w gronie przedsiębiorczych kobiet.

Uczestniczki #24 spotkania Szpilek w Biznesie po raz kolejny gościła Klubokawiarnia Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła II 57 w Warszawie. Już 24 maja 2016 r. kolejne spotkanie w ramach inicjatywy Szpilki po godzinach. Do zobaczenia!

Alicja


Szpilki w biznesie, przestrzeń dla kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, to im. in.:

Bezpłatna grupa Szpilki w biznesie na portalu Facebook (Aby dołączyć do grupy kliknij TU).

Inspirujące spotkania w realu.

Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie (Więcej informacji kliknij TU)

Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. Szpilki w biznesie to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet! Dzięki połączeniu Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie, właścicielki firm mają szansę prezentować swoje produkty i usługi w gronie ciekawych świata i życia kobiet.

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Share it: