loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #24 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #24 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

26 kwietnia 2016 /

26 kwietnia 2016 r.  w ramach inicjatywy Szpilki po godzinach, uczestniczyłyśmy w #24 spotkaniu Szpilek w Biznesie. Jak zawsze otrzymałyśmy dawkę porządnej motywacji do działania i mnóstwo inspiracji.  

Spotkanie rozpoczęła konferencja Ewy Dudzic – współwłaścicielki firmy Phenicoptere Sp. z o.o. oraz pomysłodawczyni innowacyjnej rękawicy do demakijażu Glov. Wraz z Moniką Żochowską (drugą współwłaścicielką Phenicoptere Sp. z o.o.) zdobyły dwie nagrody w konkursie Bizneswoman Roku 2015 w Polsce. Ich produkty, które znane są na czterech kontynentach, trafiły na listy bestsellerów m.in. we Francji i Szwajcarii. Ewa opowiedziała nam historię swojego biznesu oraz zdradziła w jaki sposób osiągnęła tak ogromny sukces. Udzieliła również cennych wskazówek w zakresie rozwoju firmy i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań.

Po konferencji przyszedł czas na networking oraz rozmowy w gronie przedsiębiorczych kobiet.

Uczestniczki #24 spotkania Szpilek w Biznesie po raz kolejny gościła Klubokawiarnia Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła II 57 w Warszawie. Już 24 maja 2016 r. kolejne spotkanie w ramach inicjatywy Szpilki po godzinach. Do zobaczenia!

Alicja


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: