loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #23 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #23 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

22 marca 2016 /

22 marca 2016 r. miało miejsce #23 biznesowe spotkanie SPG, które było szczególnym wydarzeniem zwłaszcza dla młodych mam. Dlaczego? Ponieważ gościem Szpilek po godzinach była pomysłodawczyni kultowego już, Szumisia, Ania Skórzyńska!

Ania zasłynęła jako autorka pomysłu na szumiącego misia. Podbiła nim serca maluszków, a wielu rodziców jest jej dozgonnie wdzięcznych za przespane noce 😉 Szumisie szybko stały się popularne nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zdobyły pierwsze miejsce w plebiscycie Złoty Brzuszek 2015 i srebrne wyróżnienie SuperMama Awards 2015. Podczas wystąpienia Ania opowiedziała swoją historię – początki młodej mamy w biznesie nie były łatwe. Zdradziła także skąd w ogóle wziął się pomysł na szumiącą maskotkę i udzieliła wielu cennych rad dla początkujących w biznesie kobiet.

Ostatnio ulubionym miejscem spotkań Szpilek, jest Kawiarnia Jaś & Małgosia (al. Jana Pawła 57, Warszawa), która i tym razem gościła uczestniczki konferencji. Następny event już w kwietniu! Jak zawsze nie zabraknie inspiracji i czasu na networking!

Do zobaczenia,
Alicja


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: