loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #23 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #23 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

22 marca 2016 /

22 marca 2016 r. miało miejsce #23 spotkanie Szpilek w Biznesie, które było szczególnym wydarzeniem zwłaszcza dla młodych mam. Dlaczego? Bowiem gościem Szpilek po godzinach była pomysłodawczyni kultowego już Szumisia. Nie zabrakło również czasu na networking i inspirujące rozmowy.

Ania Skórzyńska zasłynęła jako autorka pomysłu na szumiącego misia. Podbiła nim serca maluszków, a wielu rodziców jest jej dozgonnie wdzięcznych za przespane noce 😉 Szumisie szybko stały się popularne nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zdobyły pierwsze miejsce w plebiscycie Złoty Brzuszek 2015 i srebrne wyróżnienie SuperMama Awards 2015. Podczas wystąpienia Ania opowiedziała swoją historię – początki młodej mamy w biznesie nie były łatwe. Zdradziła także skąd w ogóle wziął się pomysł na szumiącą maskotkę i udzieliła wielu cennych rad dla początkujących w biznesie kobiet.

Ostatnio ulubionym miejscem spotkań Szpilek w Biznesie jest Kawiarnia Jaś & Małgosia (al. Jana Pawła 57, Warszawa), która i tym razem gościła uczestniczki konferencji. Następny event już w kwietniu – do zobaczenia na #24 spotkaniu Szpilek!

Alicja


Szpilki w biznesie, przestrzeń dla kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, to im. in.:

Bezpłatna grupa Szpilki w biznesie na portalu Facebook (Aby dołączyć do grupy kliknij TU).

Inspirujące spotkania w realu.

Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie (Więcej informacji kliknij TU)

Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. Szpilki w biznesie to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet! Dzięki połączeniu Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie, właścicielki firm mają szansę prezentować swoje produkty i usługi w gronie ciekawych świata i życia kobiet.

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Share it: