loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #22 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #22 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

25 lutego 2016 /

W dniu 25 lutego 2016 r., zorganizowane zostało #22 biznesowe spotkanie SPG. To wyjątkowe spotkanie, gdyż tym razem same udałyśmy się z wizytą w pewne inspirujące miejsce. Oczywiście była to również świetna okazja do przeprowadzenia networkingu i ciekawych rozmów z innymi przedsiębiorczymi kobietami.

Jola Christol jest stałą bywalczynią Szpilkowych spotkań. Jako właścicielka Centrum Terapii Naturalnych „Uzdrowisko Monte Christol” zaprosiła Szpilki do zwiedzenia tego cudownego miejsca. Wprowadziła uczestniczki spotkania w magiczny świat aromaterapii – przybliżyła m.in. metody powstawania olejków eterycznych, ich właściwości oraz w jaki sposób zapobiegają i leczą różnego rodzaju choroby. Podczas wizyty w Centrum poznałam naturalne metody leczenia, m.in. aromaterapię, informoterapię czy biorezonans. Jola opowiadała także o masażach, a niektóre z nich mogłyśmy nawet wypróbować na własnej skórze 😉

To nietypowe spotkanie Szpilek, odbyło się w CTN Naturalnych „Uzdrowisko Monte Christol” przy ul. Na Uboczu 22 w Warszawie. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się 22 marca 2016 r.

Alicja


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: