loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #22 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #22 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

25 lutego 2016 /

W dniu 25 lutego 2016 r., w ramach inicjatywy Szpilki po godzinach, zorganizowano #22 spotkanie Szpilek w biznesie. To wyjątkowe spotkanie, gdyż tym razem same udałyśmy się z wizytą w pewne inspirujące miejsce. Oczywiście była to również świetna okazja do przeprowadzenia networkingu i ciekawych rozmów z innymi przedsiębiorczymi kobietami.

Jola Christol jest stałą bywalczynią szpilkowych spotkań. Jako właścicielka Centrum Terapii Naturalnych “Uzdrowisko Monte Christol” zaprosiła Szpilki do zwiedzenia tego cudownego miejsca. Wprowadziła uczestniczki spotkania w magiczny świat aropaterapii – przybliżyła m.in. metody powstawania olejków eterycznych, ich właściwości oraz w jaki sposób zapobiegają i leczą różnego rodzaju choroby. Podczas wizyty w Centrum poznałam naturalne metody leczenia, m.in. aromaterapię, informoterapię czy biorezonans. Jola opowiadała także o masażach, a niektóre z nich mogłyśmy nawet wypróbować na własnej skórze 😉

 

To nietypowe spotkanie Szpilek w Biznesie odbyło się w CTN Naturalnych “Uzdrowisko Monte Christol” przy ul. Na Uboczu 22 w Warszawie. Cieszę się, że mogłam w nim uczestniczyć i zdobyć tak ciekawą wiedzę na temat terapii metodami naturalnymi. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się 22 marca 2016 r.

Alicja


Szpilki w biznesie, przestrzeń dla kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, to im. in.:

Bezpłatna grupa Szpilki w biznesie na portalu Facebook (Aby dołączyć do grupy kliknij TU).

Inspirujące spotkania w realu.

Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie (Więcej informacji kliknij TU)

Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. Szpilki w biznesie to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet! Dzięki połączeniu Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie, właścicielki firm mają szansę prezentować swoje produkty i usługi w gronie ciekawych świata i życia kobiet.

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Share it: