loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z # 21 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z # 21 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

27 stycznia 2016 /

W dniu 27 stycznia 2016 r., odbyło się pierwsze w tym roku, biznesowe spotkanie SPG. Nowy cykl rozpoczęłyśmy od  spotkania z trzema niezwykłymi kobietami, które opowiedziały nam o komunikacji poprzez wizerunek biznesowy. 

Pierwsza z nich Justyna Qunio z SHE STYLE to specjalistka z wieloletnim doświadczeniem w kreowaniu marki indywidualnej i firm. Dokonuje audytu wizerunku, prowadzi warsztaty i szkolenia, a także organizuje sesje zdjęciowe. Opowiadała o  wizerunku biznesowym i nieodłącznie związanej z nim potrzebie kreowania marki własnej,  a także metamorfozach brandingowych.

Z kolei Marta Kwiecińska z Kwiecińska Atelier wizaż skupia pod swoją nazwą dwie dziedziny, których wspólnym mianownikiem jest SZTUKA. Kwiecińska-Atelier to: 1. architektura i aranżacja wnętrz oraz 2. wizaż i elementy kreacji wizerunku. Marta opowiedziała o elementach kreacji wizerunku i o tym jak za pomocą estetyki, artyzmu i sztuki podnieś komfort oraz stworzyć indywidualne i oryginalne piękno.

Ostatnim gościem była Tatiana Pałucka – fotograf modowy, portretowy i wizerunkowy. W fotografii biznesowej i modowej jej główne motto to pokazać charakter i markę firmy lub produktu. Tatiana w swoim wystąpieniu “Komunikacja poprzez wizerunek” podkreślała rolę spójności naszej osobowości z wizerunkiem biznesowym. A także mówiła o tym jak komunikować nasze wartości i przez to trafić do odpowiedniej grupy odbiorców.

#26 spotkanie odbyło się w Klubokawiarni Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła 57 w Warszawie. Mam nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce na kolejnym spotkaniu Szpilek po godzinach w równie inspirującym gronie jak dzisiaj.

Alicja & Szpilkowy Zespół


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: