loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #20 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #20 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

15 grudnia 2015 /

15 grudnia 2015 r. odbyło się ostatnie w tym roku, świąteczne biznesowe spotkanie Szpilek. Był to wyjątkowy event również dlatego, że spotkania obchodziły swój 20. jubileusz!

Tym razem wydarzenie przyjęło nieco inną formę. Gościem eventu była każda z nas 🙂 Choć dałyśmy odpocząć naszym biznesom, było i tak niezwykle inspirująco. Przy lampce wina i smacznym poczęstunku dzieliłyśmy się własnymi doświadczeniami, wiedzą i … zwyczajnie plotkowałyśmy 😉 Spotkanie upłynęło w miłej, świątecznej atmosferze i towarzystwie samych fajnych dziewczyn.

Ten przemiły wieczór spędziłyśmy w klimatycznej Kawiarni Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła II 57 w Warszawie. Oby więcej takich spotkań Drogie Panie! Widzimy się już w przyszłym roku na #21 konferencji Szpilek w Biznesie.

Alicja & Szpilkowy Zespół


Szpilki w biznesie, przestrzeń dla kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, to im. in.:

Bezpłatna grupa Szpilki w biznesie na portalu Facebook (Aby dołączyć do grupy kliknij TU).

Inspirujące spotkania w realu.

Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie (Więcej informacji kliknij TU)

Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. Szpilki w biznesie to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet! Dzięki połączeniu Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie, właścicielki firm mają szansę prezentować swoje produkty i usługi w gronie ciekawych świata i życia kobiet.

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

Share it: