loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #20 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #20 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

15 grudnia 2015 /

 

15 grudnia 2015 r. odbyło się ostatnie w tym roku, świąteczne biznesowe spotkanie SPG. Był to wyjątkowy event również dlatego, że spotkania obchodziły swój 20. jubileusz!

Tym razem wydarzenie przyjęło nieco inną formę. Gościem eventu była każda z nas 🙂 Choć dałyśmy odpocząć naszym biznesom, było i tak niezwykle inspirująco. Przy lampce wina i smacznym poczęstunku dzieliłyśmy się własnymi doświadczeniami, wiedzą i … zwyczajnie plotkowałyśmy 😉 Spotkanie upłynęło w miłej, świątecznej atmosferze i towarzystwie samych fajnych dziewczyn.

Ten przemiły wieczór spędziłyśmy w klimatycznej Kawiarni Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła II 57 w Warszawie. Oby więcej takich spotkań Drogie Panie! Widzimy się już w przyszłym roku na #21 konferencji Szpilek w Biznesie.

Alicja & Szpilkowy Zespół


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: