loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #19 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #19 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

17 listopada 2015 /


#19 biznesowe spotkanie Szpilek odbyło się 17 listopada 2015 r. Tym razem tematem przewodnim były niezbędne nawyki w biznesie.  Nie zabrakło także czasu na networking i rozmowy.

Gościem Szpilek w Biznesie była socjolog, trener, głównodowodząca Laboratorium Zmieniacza Jadwiga Korzeniewska. Specjalizuje się w warsztatach dotyczących zmiany nawyków w działaniu i myśleniu. Autorka artykułów dla portali Kobieta po 30 i Żyj świadomie oraz dla magazynu Veronique. Podczas konferencji namawiała uczestniczki do porzucenia perfekcjonizmu, przyjęcia pozytywnego myślenia i oswojenia strachu przed zmianami. Podpowiadała również jakie nawyki warto wyrobić, aby osiągnąć sukces we własnym biznesie. A co najważniejsze – zarażała pozytywną energią i motywowała do działania.

Po raz kolejny Szpilkowe spotkanie odbyło się  w Kawiarni Jaś & Małgosia przy ul. Jana Pawła II 57 w Warszawie. Do zobaczenia na kolejnym evencie, już 15 grudnia 2015 r.

Alicja & Szpilkowy Zespół


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: