loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #19 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #19 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

17 listopada 2015 /


#19 biznesowe spotkanie Szpilek odbyło się 17 listopada 2015 r. Tym razem tematem przewodnim były niezbędne nawyki w biznesie.  Nie zabrakło także czasu na networking i rozmowy.

Gościem Szpilek w Biznesie była socjolog, trener, głównodowodząca Laboratorium Zmieniacza Jadwiga Korzeniewska. Specjalizuje się w warsztatach dotyczących zmiany nawyków w działaniu i myśleniu. Autorka artykułów dla portali Kobieta po 30 i Żyj świadomie oraz dla magazynu Veronique. Podczas konferencji namawiała uczestniczki do porzucenia perfekcjonizmu, przyjęcia pozytywnego myślenia i oswojenia strachu przed zmianami. Podpowiadała również jakie nawyki warto wyrobić, aby osiągnąć sukces we własnym biznesie. A co najważniejsze – zarażała pozytywną energią i motywowała do działania.

Po raz kolejny Szpilkowe spotkanie odbyło się  w Kawiarni Jaś & Małgosia przy ul. Jana Pawła II 57 w Warszawie. Do zobaczenia na kolejnym evencie, już 15 grudnia 2015 r.

Alicja & Szpilkowy Zespół


Szpilki w biznesie, przestrzeń dla kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, to im. in.:

Bezpłatna grupa Szpilki w biznesie na portalu Facebook (Aby dołączyć do grupy kliknij TU).

Inspirujące spotkania w realu.

Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie (Więcej informacji kliknij TU)

Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. Szpilki w biznesie to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet! Dzięki połączeniu Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie, właścicielki firm mają szansę prezentować swoje produkty i usługi w gronie ciekawych świata i życia kobiet.

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

Share it: