loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #16 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #16 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

21 lipca 2015 /

W dniu 21 lipca 2015 r., w ramach inicjatywy Szpilki po godzinach, zorganizowano #16 spotkanie Szpilek w biznesie.

Spotkanie rozpoczęło wystąpienie dziennikarki i socjolożki Aleksandry Świstow. Jest ona autorką bloga podróżniczego Pojechana.pl, gdzie dzieli się z czytelnikami miłością do Azji, relacjami z fascynujących wycieczek oraz zaraża pozytywną energią. Mnie również zaraziła. Podczas wystąpienia opowiadała o tym, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa wiara w marzenia i pozytywne myślenie. Przekonywała dlaczego warto być zawsze uczciwym wobec siebie spełniając życiowe cele – nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Ola podzieliła się z nam także wieloma ciekawymi historii z jej życia. Dzięki nim podkreślała, że nie wolno bać się zmian i trzeba uśmiechać się do świata, aby on uśmiechnął się do nas.

Po prelekcji przyszedł czas na networking i babskie pogaduchy. Wszystko odbyło się w formie pikniku, który tworzyły wszystkie uczestniczki spotkania przynosząc różnego rodzaju przekąski i napoje.

Uczestniczki #16 spotkania Szpilek w biznesie spotkały się w domku fiński Państwo Miasto przy ul. Jazdów w Warszawie. Mam nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym spotkaniu Szpilek po godzinach już po wakacjach!

Alicja & Szpilkowy Zespół


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: