loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #39 ŚWIĄTECZNEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #39 ŚWIĄTECZNEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

14 grudnia 2017 /

W czwartek odbyło się #39 świąteczne spotkanie szpilek po godzinach. Działo się, działo. Wspaniałe dziewczyny, ciekawe rozmowy, świąteczna atmosfera i smaczne indyjskie jedzenie. Trochę nietypowo jak na polski wigilijny stół przystało, ale wszystkiego trzeba spróbować i …warto było!

Tym razem nie było prelekcji, za to ciepłe życzenia i luźne rozmowy o życiu i planach. Koniec roku ma to do siebie, że jest czasem podsumowań i stawiania sobie nowych celów, postanowień. Jest taka chęć w nas, aby wraz z Nowym Rokiem zacząć coś na nowo, zmienić coś na lepsze. I dobrze. 🙂

Ja cieszę się bardzo, że jesteście, że przychodzicie na nasze spotkania i wspieracie się nawzajem! Oby takich działań było jeszcze więcej w Nowym Roku! Tego życzę nam wszystkim!

Dziękujemy również IndianTaste – Restauracji Indyjskiej za ugoszczenie Szpilek na #39 świątecznym spotkaniu. Było wyjątkowo!

Do zobaczenia w Nowym Roku!
Alicja

PS. Tak było na spotkaniu:

 

 


 

Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: