loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #38 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #38 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

28 listopada 2017 /

We wtorek 28.11.2017 odbyło się #38 biznesowe spotkanie szpilek po godzinach. Tym razem spotkanie miało naprawdę wyjątkowy charakter, bo po raz pierwszy w historii Szpilkowych spotkań, zaproszeni byli również panowie! 🙂  A to wszystko za sprawą Tomka Kaźmierskiego z Warsaw Entrepreneur Social, który był współorganizatorem tego wydarzenia. Nietypowa była również pora spotkania, bo tym razem odbyło się ono wieczorem, a nie tak jak zwykle w godz. 10-13 oraz miejsce, bo po raz pierwszy odwiedziliśmy super kreatywną przestrzeń Brain Embassy!

W roli prelegentki wystąpiłam osobiście w odpowiedzi na zaproszenie Tomka. Ustaliliśmy, że robimy spotkanie razem, ale ja jestem u niego gościem :). Poprowadziłam prelekcję na temat, który U-W-I-E-L-B-I-A-M, czyli „Wydarzenia jako narzędzie rozwoju Twojej firmy”. Oprócz części merytorycznej, która transmitowana był ana żywo w Szpilkowej grupie na fb, był czas na rozmowy i networking. Wszystko zostało doprawione bardzo dużą dozą pozytywnej energii i Waszego ciepłego przyjęcia.

Nowa formuła przypadła nie tylko nam, organizatorom, ale przede wszystkim uczestnikom! To było bardzo ciekawe doświadczenie. Kto wie, czy kiedyś nie wrócimy do tej formuły 😉

Do zobaczenia na kolejnym, świątecznym już spotkaniu Szpilek,
Alicja

PS. Tak było na spotkaniu:

 


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: