loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #37 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #37 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

31 października 2017 /

W miniony wtorek, 31.10.2017 odbyło się #37 biznesowe spotkanie szpilek po godzinach. Jak zawsze atmosfera była pełna pozytywnej energii i inspiracji! 🙂

Gościem specjalnym była Urszula Phelep, znana blogerka i ekspertka do spraw marketingu. Urszula jest założycielką Urszula Marketing, gdzie uczy przedsiębiorcze kobiety idealnej strategii biznesowej i blogowej. Dodatkowo jest także kreatorką Szkoły Blogowania – miejsca w całości poświęconego blogerom, pragnącym przekształcić swoją pasję w prosperujący biznes.

Na szpilkowym spotkaniu Ula opowiadała o początkach swojej fascynacji blogowaniem i o tym jak krok za krokiem wykorzystała ją do stworzenia prosperującego biznesu. Droga nie była łatwa, bo oprócz etatu i macierzyństwa, Ula musiała pogodzić wiele ról i poświęcić dużo czasu, aby dojść do miejsca w którym jest obecnie. Z całą pewnością jej bogate doświadczenie biznesowe i życiowe dało uczestniczką wiele cennych wskazówek do rozważnego planowania i rozwoju biznesu, a także realizacji własnych pomysłów oraz celów.

Oto trzy rzeczy, które zapamiętałam z rozmowy z Ulą:

1. Podążaj za swoimi marzeniami! Nie poddawaj się, poszukuj siebie, walcz o swoje szczęście. Droga w biznesie nie jest prosta i usłana różami, ale warto nią podążać.

2. Odcinaj to, co Ci nie służy! Nie trzymaj na siłę tego co nie działa, nie przynosi korzyści i satysfakcji. Rezygnuj z takich rzeczy bez żalu, robiąc miejsce na nowe. Lepsze 🙂

3. Wyznaczaj cele i podążaj za nimi, nie zrażaj się błędami.

Po wywiadzie z gościem uczestniczki  miały czas na rozmowy, wymianę doświadczeń i wizytówek. Atmosfera spotkania, wypełniona tak dużą dawką pozytywnej energii, wsparcia i śmiechu, utwierdza tylko w przekonaniu, że takie spotkania są potrzebne i dają dużo wartościowej wiedzy, cennych wskazówek i inspirujących wrażeń.  Powyższa grafika, autorstwa jednej z uczestniczek Anny Wolskiej-de Keijzer , wspaniale prezentuje przebieg rozmowy z Ulą.

#37 biznesowe spotkanie szpilek po godzinach odbyło się w Centrum Aktywizacji Społecznej w Warszawie, przy ulicy Grzybowskiej 4.

Do zobaczenia za miesiąc,
Alicja

A tak było na spotkaniu:

 

 


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: