loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #15 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #15 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

9 czerwca 2015 /

W dniu 9 czerwca 2015 r. odbyło się #15 biznesowe spotkanie Szpilek po godzinach. Po raz kolejny miałyśmy okazję poznać receptę na udany biznes – bez wyrzekania się własnych zasad i przekonań.

Choć każde ze spotkań Szpilkowe spotkanie skierowane jest do kobiet, to dzisiejsze w sposób szczególny dotyczyło naszej kobiecej natury. Zostałyśmy bowiem zaproszone do kosmetycznego świata przez dwie,  pełne profesjonalizmu kobiety 🙂

Podczas spotkania Marta Remplewicz i Zosia Marciniak produkujące Kosmetyki DLA zdradziły nam sposób na to, jak w naturalny sposób zadbać o pielęgnację twarzy i ciała. Obie z wykształcenia są chemiczkami, stąd właśnie ich imponująca wiedza o zbawiennych właściwości roślin. Dziewczyny uważają, że niemal każdy problem skórny można wyleczyć przy pomocy odpowiednio skomponowanych kosmetyków naturalnego pochodzenia. Zanim postanowiły założyć własną firmę, przez 10 lat zdobywały doświadczenie w branży kosmetycznej. Później przyszła pora na spełnianie marzeń i stworzenie kosmetyków DLA, które bazują wyłącznie na naturalnych składnikach.

Drugim gościem #15 spotkania Szpilek w Biznesie była Kasia Konopa z PINK MINK Studio. Kasia jest weganką i od lat pasjonuje się makijażem kreatywnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie kosmetycznym oraz we współpracy z takimi markami jak np. Bobbi Brown, Clinique czy Estee Lauder. W codziennej pracy łączy miłość do makijażu oraz do zwierząt – stosuje jedynie kosmetyki, które nie są testowane na zwierzętach i nie posiadają składników odzwierzęcych. Rozwijając własną markę, nie zrezygnowała ani na chwilę z własnych przekonań. Podczas wystąpienia przekonała nas, że kosmetyki naturalne to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety (nawet alergiczek!).

#15 spotkanie Szpilek w Biznesie odbyło się  w klimatycznym Bistro & Wine Bar Before przy ul.  Bednarskiej w Warszawie. Do kolejnego spotkania przedsiębiorcze Szpilki! – #16 spotkanie Szpilek w Biznesie odbędzie się 21 lipca 2015 r. Zapraszamy!

Alicja & Szpilkowy Zespół


Szpilki w biznesie, przestrzeń dla kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, to im. in.:

Bezpłatna grupa Szpilki w biznesie na portalu Facebook (Aby dołączyć do grupy kliknij TU).

Inspirujące spotkania w realu.

Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie (Więcej informacji kliknij TU)

Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. Szpilki w biznesie to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet! Dzięki połączeniu Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie, właścicielki firm mają szansę prezentować swoje produkty i usługi w gronie ciekawych świata i życia kobiet.

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

Share it: