loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

RELACJA Z #14 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

RELACJA Z #14 BIZNESOWEGO SPOTKANIA SZPILEK PO GODZINACH

14 maja 2015 /

baner-14-spotkanie-k-b

Kolejne spotkanie Szpilek w biznesie za nami! Tym razem inspirowałyśmy, uczyłyśmy i poznawałyśmy się w klimatycznej kawiarni MJUD. Do stałych bywalczyń dołączyło kilka nowych osób z różnorodnymi pomysłami na biznes i życie, co w połączeniu z pierwszą tegoroczną burzą jeszcze bardziej podniosło temperaturę spotkania ?

Z upływającym czasem było jeszcze bardziej emocjonująco. Pierwszym z zaproszonych gości była Anna Bocheńska, założycielka DIFFERENT, sieci restauracji w ciemności, obsługiwanych przez niewidomych kelnerów oraz prezes Fundacji Pomocy Rodzinie „Człowiek w potrzebie”. Kobieta o wielkim sercu i jeszcze większej determinacji w realizacji własnych celów. Jej historia, chyba żadnej z nas nie pozostawiła obojętnej, bo historie o odrodzeniu po bolesnych przeżyciach oraz przezwyciężeniu własnych słabości zawsze inspirują. Szczególnie przedstawione w tak emocjonujący sposób. Ania pokazała nam, że jeśli się naprawdę chce i wierzy to można osiągnąć wszystko.

Po krótkiej przerwie na nawiązanie nowych znajomości oraz uwiecznienie uczestniczek na zdjęciu, wróciłyśmy na mini-warsztat. Był on prowadzony przez gościa nr 2 – Zuzannę Dudzińską, specjalistę ds. żywności oraz założycielkę projektu „A nuż na widelcu”, w którym dzieli się swoją wiedzą o zdrowym odżywianiu. Zuzia przekonywała nas do czytania etykiet na produktach spożywczych oraz pokazała na co zwracać uwagę, m.in. na długość listy składników.

Zaproponowała także, by przy następnej wizycie w sklepie każda z nas przeprowadziła małe badanie: wybrała jeden produkt, który chce kupić i sprawdziła jego skład w przypadku każdej z marek, które może znaleźć na półce. Szczególnie zwracając uwagę na te zlokalizowane nisko i wysoko. Może się okazać, że uzbrojone w zdobytą wiedzę wybierzemy teraz wyrób innego producenta.

I tak skończyło się czternaste spotkanie Szpilek w biznesie. Kolejne już w czerwcu, zapraszamy! 🙂

????

Alicja & Szpilkowy Zespół


Szpilki w biznesie, przestrzeń dla kobiet, które pragną rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, to im. in.:

Bezpłatna grupa Szpilki w biznesie na portalu Facebook (Aby dołączyć do grupy kliknij TU).

Inspirujące spotkania w realu.

Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie (Więcej informacji kliknij TU)

Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. Szpilki w biznesie to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. W naszych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet! Dzięki połączeniu Szpilek po godzinach i Szpilek w biznesie, właścicielki firm mają szansę prezentować swoje produkty i usługi w gronie ciekawych świata i życia kobiet.

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

Share it: