loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

PODSUMOWANIE PIERWSZYCH 10 BIZNESOWYCH SPOTKAŃ SZPILEK PO GODZINACH

PODSUMOWANIE PIERWSZYCH 10 BIZNESOWYCH SPOTKAŃ SZPILEK PO GODZINACH

16 grudnia 2013 /

 

Zaczęło się niewinnie. Pomysł na pierwsze spotkanie kobiet, które prowadzą małe firmy, spadł na Alicję Rudnicką, założycielkę Szpilek po godzinach, dość niespodziewanie. Grupa FB  o nazwie Szpilki w biznesie (wtedy Kobiece biznesy) funkcjonowała już dłuższy czas. Pojawiały się w niej ciekawe dyskusje, nawiązywały nowe relacje biznesowe i nie tylko. Przyszedł czas na spotkanie na żywo 🙂

Pierwsze spotkanie odbyło się 11 grudnia 2013 roku w Galerii Freta, mieszczącej się przy warszawskiej starówce. Spontanicznie utworzone wydarzenie w grupie, nie budziło w organizatorce wielkich nadziei. Spodziewała się 3 do 5 osób, a przyszło niespełna 30! To był przełom. Od tamtej pory spotkania Szpilek w biznesie odbywają się raz w miesiącu, są bezpłatne i skupiają 15-30 osób za każdym razem. Kameralny charakter wydarzeń, otwartość uczestniczek i niesamowita Szpilkowa atmosfera, przyciąga coraz to większą grupę kobiet, zainteresowanych rozwojem osobistym i biznesowym.

Pierwsze dziesięć spotkań miało charakter grupy wsparcia dla kobiet, które zaczynają przygodę z własną firmą. Moderowane przez organizatorkę dyskusje, często trwały dłużej niż planowane 3h. Jednak po pewnym czasie pojawiła się potrzeba, by dodawać do programu konkretne zagadnienia związane z rozwojem własnego biznesu i tak rozpoczął się cykl z udziałem Gości i Inspiratorek 🙂

Myślisz o tym, żeby wziąć udział w kolejnym spotkaniu Szpilek w biznesie? Super! Miejsca znikają bardzo szybko, dlatego najlepiej jest dołączyć do grupy na FB (aby dołączyć kliknij TU) i być na bieżąco lub zapisać się na Szpilkowy newsletter (aby dołączyć kliknij TU), wtedy powiadomienie o spotkaniu samo wpadnie do Twojej skrzynki. Jeśli natomiast szukasz wsparcia w rozwoju swojej firmy, skorzystaj z indywidualnych konsultacji on-line, prowadzonych przez założycielkę Szpilek po godzinach Alicję Rudnicką. By dowiedzieć się więcej na ten temat kliknijTU.

Alicja & Szpilkowy Zespół


Biznesowa strefa SPG obejmuje:

♥ Bezpłatne spotkania w realu, organizowane raz w miesiącu.

♥ Grupę na FB, do której możesz dołączyć klikając TUTAJ

♥ Konsultacje z Alicją Rudnicką, założycielką SPG, aby dowiedzieć się więcej, kliknij TU)

♥ Konferencje i inne większe wydarzenia skierowane do właścicielek firm.

Połączenie tych wszystkich elementów, daje uczestniczkom możliwość zdobywania wiedzy, inspiracji, nowych kontaktów biznesowych. To doskonała przestrzeń do promocji własnej firmy i budowania wizerunku marki. Biznesowa strefa SPG, to również nieocenione wsparcie kobiet, które osiągnęły już sukces i pragną dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. W Szpilkowych wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś kobiet!

Kilka zdjęć z naszych dotychczasowych spotkań:

 

Podziel się: