loading

Thank you for choosing CosmoThemes and purchasing one of our Premium WordPress Themes your choice is greatly appreciated!

Relacja z #11 spotkania Klubu Szpilek po godzinach

Relacja z #11 spotkania Klubu Szpilek po godzinach

28 maja 2015 /

image001

Kobieca Liderka na Szpilkach w trzech krokach

11# Spotkanie Klubu Szpilek po godzinach odbyło się 28 maja w centrum Warszawy, w CSK Jupiter. Tytuł spotkania to „Kobieca Liderka” a poprowadziła je Sylwia Bogucka z firmy Evolution – Developing Human Capital, edukator, coach i seksuolog.

Zebrane Uczestniczki rozpoczęły od przedstawienia się i opowiedzenia o sobie za pomocą kart z symbolami zwierząt, przedmiotów czy budowli, które przyniosła Sylwia.

Następnie określały kim według nich jest Kobieca Liderka, praca odbyła w trzech grupach, co sprawiło też, że miałyśmy okazję lepiej się poznać.

Oto co nam wyszło:

– ambitna

– konsekwentna

– z klasą

– empatyczna – ludzie ją lubią i ona lubi ludzi

– charyzmatyczna, nie jest szarą myszką

– ma w sobie wiele pokory do życia

– rozwija siebie i swój zespół

Sylwia z dużą delikatnością, ale i wiedzą przeprowadziła nas przez ćwiczenia, stany i emocje, które powodowały rozszerzenie strefy komfortu. U niektórych z nas wnioski, do których doszły były nowe a u pozostałych raczej był to stan – wiem, że to co robię, jest dobre, że jestem na właściwym torze, wiem, co chcę osiągnąć.

Trzy godziny minęły jak jedna chwila. Dziękujemy za przybycie klubowiczkom oraz nowym Paniom, które do nas dołączyły. Trzymamy też Sylwię za słowo, ponieważ obiecała nam całodzienny warsztat i już nie możemy się doczekać!

Dziękujemy Uczestniczkom i Prowadzącej za wieczór pełen emocji i kontaktu ze sobą. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach Klubu Szpilek po godzinach!

Prowadząca:

IMG_6177-199x300Sylwia Bogucka, Prezes Zarządu Evolution Coaching, Ewolucjonistka, Akredytowany Coach ICF na poziomie PCC (Profesional Certified Coach); Trener w Akademii Coachingu Joanny Flanagan w programie Narodziny Coacha, którego jest współautorką; Mentor Coach, Seksuolog; Autorka wielu programów rozwoju osobistego dla kobiet. Posiada blisko 1000 godzin praktyki coachingowej  indywidualnej, zespołowej i grupowej. Specjalizuje się w coachingu relacji i zespołów. Pracując z klientami biznesowymi wspiera rozwój zespołów aby efektywnie i w dobrej atmosferze realizowały postawione przed nimi cele, wykorzystując w pełni swój potencjał oraz budowały mocne relacje między sobą, w firmie i z klientami. 15-letnie doświadczenie w biznesie pomaga jej w tej roli. Osobom prywatnymi pomaga dotrzeć do własnej esencji, wartości i pracuję z nimi nad stworzeniem trwałych i ekscytujących relacji.

 

Podziel się: